Futbal, 8. liga B: Žlkovce otočili zápas proti Nižnej a dosiahli prvú výhru v sezóne

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 27.9.2015, 20.57, prispievatelia

Kočín-Lančár naložil Dolnému Trhovištu sedem kusov. Strelecky sa darilo najmä Jozefovi Holíckemu, ktorý dosiahol hetrik a osamostatnil sa na prvej priečke medzi strelcami súťaže.

Futbal, 8. liga B: Žlkovce otočili zápas proti Nižnej a dosiahli prvú výhru v sezóne

Ilustračné foto: jkr

Žlkovce prehrávali v zápase proti Nižnej po zásahu Lukáša Velšica a zdalo sa, že hostia duel vyhrajú. Domáci však strelili tri góly a dosiahli prvú výhru v prebiehajúcej sezóne.

Moravany nad Váhom zvíťazili nad Hornými Otrokovcami rozdielom triedy. Strelecky sa darilo Paulovičovi, ktorý zaznamenal dva presné zásahy.

Pastuchov viedol v Hornom Trhovišti 1:0 po polčase, ale domáci dvomi gólmi počas ôsmych minút otočili vývoj stretnutia. Body po výhre 2:1 ostali doma.

Šimon Stredák dal v Merašiciach dva góly a jeho Sokolovce napokon vyhrali 3:0, lebo tretí gól si strelili domáci do vlastnej siete.