Futbal, 7. liga OSA: Voderady, Bučany a Dobrá Voda deklasovali súperov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 4.10.2015, 20.37, Ján Král

V dueli Bieleho Kostola s Pavlicami padlo päť gólov, postarali sa pritom o ne iba dvaja strelci. Za domácich vsietil hetrik Andrej Adámek, za Pavlice tradičný kanonier Martin Dubovský. Rozhodujúci zásah zaznamenal domáci strelec v 75. minúte.

Futbal, 7. liga OSA: Voderady, Bučany a Dobrá Voda deklasovali súperov

Kristián Bunček z Bučian strelil dva zo šiestich gólov do siete Trstína. Foto: Ján Král

Dobrá Voda uštedrila Dolným Orešanom šestku, hostia dokázali reagovať iba dvoma gólmi. Podobne dopadol Trstín v Bučanoch, ibaže jeho hráči sa do štatistík nezapísali vôbec.

Výsledkom 6:0 deklasovali aj Voderady Ružindol, dva góly dali Zelenský a Čarnogurský, po jednom pridal Marek Dubovský a Brestovanský.

Suchá nad Parnou si pripísala prvé víťazstvo v sezóne a po výhre 4:1 preskočila v tabuľke práve svojho súpera.

V šlágri kola podľahla rezerva Jaslovských Bohuníc na domácej pôde Smoleniciam, hostia prehrávali, no otočili výsledok vo svoj prospech po góloch Bencu, Biháriho a Tvrdého.

Béčko Boleráza pre nedostatok hráčov nepricestovalo na zápas do Bohdanoviec, nakoľko niektorí hráči vycestovali s A-tímom do Holíča a ďalších trápili zranenia a choroby. Domácich tak čaká kontumačná výhra 3:0.

7. LIGA SWAN A – 9. KOLO:
Dobrá Voda – Dolné Orešany 6:2 (5:0)

Góly: 8. Jantoš, 11. Dubrava, 18., 39. a 90. Hasala, 38. Danko – 54. Dan. Tománek, 89. Kulíšek (pen)

ČK: 77. Jantoš (D. Voda)

DOBRÁ VODA: Chnapko – Galovič, Pet. Klčo, Paldan, Ondruška, Prvý, M. Danko, Dubrava, Hasala, Novák, Jantoš (M. Novák, Kubiš, Benuščák)

DOL. OREŠANY: D. Hudek – Dan. Tománek, Kaša, Duš. Tománek, Holovič, M. Novák, Kulíšek, Babinec, R. Hudek, Šimonovič, Vacula (Barančík, Pagáč)

Suchá nad Parnou – Kátlovce 4:1 (2:0)

Góly: 14. Randys, 26. Slovák, 70. a 81. Planeta – 59. Vyhlidal

SUCHÁ: Mar. Sloboda – Matúšek, Pospíšil, Jankovič, Šišmič, Slovák, Brestovanský, Randys, Planeta, Fandl, Horník (Mir. Sloboda, Januš, Rybařík)

KÁTLOVCE: Jurkas – Krchnár, Hupka, Martin Uváček, Hrušovský, Sliva, Vyhlidal, Pavlík, M. Hlavatovič, Šimončič, Beňo (R. Hlavatovič, Matej Uváček)

Košolná – Naháč 4:2 (2:0)

Góly: 4. Kosnáč, 14. Homoľa, 50. Greguš, 85. Bobok – 72. Marek Lopatka, 80. Šarabok

KOŠOLNÁ: M. Chudják – P. Kosnáč, Turanský, Karas, Ševčík, Greguš, Konečný, Volek, Homoľa, Čavara, Halaksa (Kollár, Váry, Bobok)

NAHÁČ: A. Vitek - L. Boledovič, Michal Garažia, Fančovič, Kralič, Martin Garažia, J. Boledovič, Mark Lopatka, Šarabok, Sersen, P. Lopatka (Kákoni, D. Lopatka, Čavara)

Biely Kostol – Pavlice 3:2 (2:2)

Góly: 13., 19. a 75. A. Adámek – 29. a 37. M. Dubovský

BIELY KOSTOL: Šiška – A. Adámek, Kobza, L. Jurina, M. Jurina, Gažovič, Samák, Sucháň, Hoblík, Masár, Posinger (Cagáň, Dobrovodský, Laczó)

PAVLICE: J. Kollár – Poništiak, M. Kollár, Tomaškovič, M. Kubík, L. Kubík, L. Dubovský, Križan, M. Dubovský, Konečný, Ivančík (Kopecký, Kanis, Stasinka)

Voderady – Ružindol 6:0 (2:0)

Góly: 39. a 53. Zelenský, 43. a 59. Čarnogurský, 75. Dubovský, 89. Brestovanský

VODERADY: P. Hutár – Brestovanský, Zelenský, Cíferský, Trog, Páleník, Čarnogurský, Fatranský, Šurina, Lacuška, Rosypál (Šoka, Živický, Dubovský)

RUŽINDOL: Uhlár – Minarovič, Moncman, Patko, M. Turoň, P. Morong, Bardáč, D. Turoň, Domorak, Pokrývka, P. Turoň (Bednář)

Jaslovské Bohunice B – Smolenice 1:3 (1:1)

Góly: 14. R. Hrčka – 20. Benca, 58. Bihári, 86. Tvrdý

JASL. BOHUNICE: Junas – Remenár, E. Horváth, Jaroška, Sokolovič, Michalička, R. Hrčka, Vavruš, Prvý, Michal Gajarský, Masarovič (Moravanský, Kozmel)

SMOLENICE: Kvapil – Kondrček, Tvrdý, Černuško, Neitz, Bihári, Čulák, Huska, Nídel, Benca, Andelek (Ježík)

Bohdanovce – Boleráz B - hostia nepricestovali na zápas, duel skontumujú výsledkom 3:0 v prospech Bohdanoviec.

JÁN KRÁL

Bučany – Trstín 6:0 (1:0)

Góly: 32. a 82. K. Bunček, 47. a 52. Fančovič, 62. a 78. Habes

BUČANY: Jamrich – Vančo, Benko, Ryšavý, Kosnáče, Belokostolský, Sokolovič, Rafi, T. Habes, K. Bunček, Fančovič (Cuper, Krištofovič, P. Hutta)

TRSTÍN: Zuzčák – Hlávek, Obselka, Fedor, Vajsábel, Taranda, P. Štibraný, L. Štibraný, Kollarovič, Javorek, P. Ormandy (Hanus, Šuran)

Domáci od začiatku zápasu dominovali a vypracovali si veľa šancí, v prvom polčase si ale nepotykali s koncovkou. Skóre zápasu otvoril Bunček, keď konečne zužitkoval samostatný nájazd. Hostia si na konci polčasu vypracovali šance, pri ktorých ich podržal domácich brankár Jamrich a tak mohli domáci v druhom polčase naštartovať svoj gólostroj, ktorý začal Fančovič hneď v úvode polčasu. Góly padali po pekných kombinačných akciách, najkrajší strelil Habes, keď prešiel 70 metrov, obišiel aj brankára a zasunul loptu do prázdnej brány.