Pri prehre hokejistov v Humennom smerovalo na trnavských gólmanov viac ako päťdesiat striel

ŠPORT - Hokej | 10.10.2015, 10.58, prispievatelia

Gladiátori vystrelili na súperovho brankára iba osemnásť striel a skórovali dvakrát.

Pri prehre hokejistov v Humennom smerovalo na trnavských gólmanov viac ako päťdesiat striel

Trnavskí gólmani si v Humennom poriadne zachytali. Archívne foto: Dominika Haršáni.

Trnavskí hokejisti cestovali do Humenného s cieľom ukončiť sériu piatich zápasov bez bodu, už prvú tretinu však prehrali po zásahu Roháčika 0:1.

Domáci dominovali aj v druhej časti hry a Trnave dovolili skórovať až za stavu 3:0, keď sa o zníženie postaral Schmidt.

Ani v záverečnej tretine nedokázali gladiátori svojmu súperovi streliť viac ako jeden gól, ten však dal Pardavý až za stavu 5:1.

Pri produkcii osemnástich striel sú dva góly hostí úspech, trnavskí brankári si zachytali viac ako dosť, veď na Hálu mierilo až 47 pukov, na striedajúceho Brucháča ďalších šesť striel.

Prehra 2:5 znamená, že Trnavčania bodovali naposledy 18. septembra s Topoľčanmi a najbližšie budú čeliť v stredu 14. októbra o 17.00 doma Prešovu.

1. HOKEJOVÁ LIGA  - 10. KOLO
MHK Humenné - HK Gladiators Trnava 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Góly: 11. Roháčik, 29. Mikula, 32. Podsedlý, 51. Renčok, 53. Vartovník – 39. Schmidt, 55. Pardavý ml.
Strely: 53:18
Vylúčenia: 6:4
Presilovky: 0:1
Oslabenia: 0:0
Rozhodovali: Mihaľov – Šoltés, Štofančík
Diváci: 604

Humenné: Volentier – Varga, Hopkovič, Grega, Roháčik, Šeliga, Janči, Kramár, Horváth – Vartovník, Segľa P., Renčok, Nagy, Podsedlý, Segľa M., Roháč, Ihnaťo, Krempaský, Krasničan, Mikula, Mihalič

Trnava: Hála (53. Brucháč) – Reho, Poláček, Ševčík, Hronec, Hrbáčik, Mrázik, Trenčan, Schmidt, Pardavý ml., Glemba, Demo, Barinka, Domaev, Imrich, Lukačovič, Veselovský, Turan, Maury

1. Nové Zámky 10 8 1 0 1 41:18 26
2. Bardejov 11 7 1 1 2 48:29 24
3. Detva 10 6 1 1 2 39:24 21
4. Prešov 11 5 2 1 3 45:30 20
5. L. Mikuláš 10 5 0 2 3 31:25 17
6. Senica 10 5 0 1 4 33:41 16
7. Topoľčany 11 4 1 1 5 39:39 15