Futbal, 8. liga III.A: Špačince si poradili s Dolným Dubovým, Lovčice vyhrali v Borovej

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.10.2015, 18.51, Ján Král

Špačince v šlágri kola porazili Dolné Dubové jednoznačne 5:1. Hostia síce viedli, už o minútu ale vyrovnal Jozef Izakovič a ešte do prestávky bolo po zásahoch Martina Mrvu už vedenie na strane lídra súťaže. Po zmene strán pridali domáci ešte ďalšie dva góly a naďalej kráčajú súťažou bez straty bodu.

Futbal, 8. liga III.A: Špačince si poradili s Dolným Dubovým, Lovčice vyhrali v Borovej

Špačince sú naďalej stopercentné, zo sedem zápasov sedem vyhrali. Ilustračné foto: Ján Král

Bohatý na góly bol aj duel v Slovenskej Novej Vsi, kde Vlčkovce vyhrali 5:2. Malženice si body podelili s Bíňovcami po remíze 1:1, góly padali iba v prvej štvrťhodine.

Buková doma porazila Dlhú, jediný gól zápasu strelil Michal Jaraba, skóre mohol zvýšiť Martin Študenc, no po necelej hodine hry nepremenil penaltu.

Najtesnejším rozdielom vyhrali aj Lovčice v Borovej, o víťazstve hostí rozhodol Kučera. V dueli Horné Dubové - Opoj gól nepadol, hoci domáci brankár Chrvala videl už v 8. minúte červenú kartu.

Špačince – Dolné Dubové 5:1 (3:1)
Góly: 25. a 54. J. Izakovič (druhý z pen), 30. a 44. M. Mrva, 64. L. Dobrovodský - 24. M. Svitek

Slovenská Nová Ves – Vlčkovce 2:5 (0:2)
Góly: 53. A. Novák, 77. Plavucha - 15. a 76. Plechlo, 18. T. Guľa, 66. Sivák (pen), 84. Drinka

Malženice B - Bíňovce 1:1 (1:1)
Góly: 15. Macko - 5. Krajčovič

1 Špačince 7 7 0 0 28 : 4 21 6
2 Lovčice 8 6 0 2 22 : 13 18 6
3 Dolné Dubové 8 5 2 1 23 : 14 17 5
4 Dlhá 7 5 0 2 12 : 8 15 6
5 Vlčkovce 8 4 0 4 15 : 20 12 0
6 Buková 8 3 2 3 13 : 11 11 -4