Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka prehralo na pôde posilnenej Nemšovej

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2015, 13.47, Ján Král

Céčko Spartaka prehralo v Nemšovej, ktoré funguje ako farma Trenčína, 1:3. Za domácich strelili dva z troch gólov hráči z áčka ligového majstra, dovedna nastúpili za tím štyri hráči A-tímu.

Na ľavej strany obrany družstva zo Šúroviec nastúpil Frederik Ravas. Ilustračné foto: Ján Král

3. liga - 10. kolo:
Nemšová - Spartak C/Šúrovce 3:1 (0:0)

Góly: 52. Lawrence, 55. Wesley, 73. Holiš - 82. vlastný
NEMŠOVÁ: Bobot - Holúbek (79. Holíček), Ranko, Kresánek, Richtárech, Amrich, Lawrence, Schiszler, Vlček, Wesley (60. Holiš), Bala
SPARTAK: Orichel - Krutý, Dzíbela, Mišura, Ravas (74. Kovársky) - Herák (74. Ďuriš), Doka, Hlavna, Magdolen, Horváth - Baša (60. Dzaba)

Miroslav Hájiček (tréner Spartaka C): "Konfrontácia s výborným mužstvom Nemšovej posilnenej o štyroch hráčov AS Trenčín nevyznela herne zle, výsledok je však spravodlivý. Polčas bol bez gólov, avšak herne nesklamali oba tímy. Vyloženejšie šance mali domáci, ale bránu neohrozili. My sme sa pokúšali strelami z diaľky a priamymi kopmi, ale neúspešne. Úvod druhého polčasu sme nezachytili a v rozpätí pár minút dvakrát inkasovali. Pri prvom góle sa odrazila strela od nášho hráča k Lawrencovi a ten otvoril skóre. Druhý padol z ofsajdu, keď utiekol Bala a prihral do prázdnej brány Wesleymu - 2:0. Do tretice sme inkasovali po centrovanom priamom kope, ktorý hlavou zakončil Holiš. Desať minút pred koncom sme znížili na 3:1, keď priamy kop Magdolena tečoval do siete domáci hráč. Z identickej situácie mieril tesne nad Ďuriš. Napriek prehre sme výkonom nesklamali a som rád, že smer, ktorý sme nastolili, je správny z pohľadu predvedenej hry i individuálnych výkonov. Súperovi gratulujem, pretože koncept spolupráce s AS Trenčín tu funguje na všetkých úrovniach."

Komárno – Dubnica nad Váhom 1:1

Nové Zámky – Veľké Ludince 3:1

Prievidza & Handlová – Topoľčany 5:2

Šamorín – Palárikovo 3:1

Lednické Rovne – Veľký Meder 0:3

Neded – Galanta 3:3

Vráble – Dunajská Streda B 1:2

voľno: Púchov