Futbal, 7. liga OSA: Smolenice porazili Bohdanovce, Voderady s ďalšou výhrou naďalej lídrom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2015, 17.54, prispievatelia

V jedinom sobotnom zápase podľahla rezerva Boleráza lídrovi ligy z Voderád 1:3. Jediný gól domácich dal Martin Daniš, za hostí skóroval dvakrát Peter Šurina a raz Peter Cíferský. Voderady majú po desiatich kolách plný počet tridsiatich bodov.

Futbal, 7. liga OSA: Smolenice porazili Bohdanovce, Voderady s ďalšou výhrou naďalej lídrom

Momentka zo zápasu Pavlice - Naháč. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Bučany vezú z Ružindola tri body, o ktorých rozhodol svojim gólom v 57. minúte Kristián Bunček.

Bohdanovce držali krok s domácimi Smolenicami iba prvý polčas, stav bol 2:2. V druhom polčase dokonal svoj hetrik Martin Bihári a Martin Čulák s Petrom Bencom potvrdili výhru favorita.

Béčko Jaslovských Bohuníc vyhralo v Bielom Kostole rozdielom triedy. Domáci skórovali až za stavu 0:3, následne hosťujúci Bobák svojím druhým gólom uzavrel stav na 1:4.

Pavlice si poradili s Naháčom 2:0, do každého polčasu si domáci nechali jeden gól.

Košolná vyhrala v Kátlovciach po jedinom góle Romana Greguša, hostia zostávajú na poslednom mieste ligy.

Trstín po kolách neúspechov a vysokých prehier vyhral doma nad Dobrou Vodou, o góly domácich sa postarali Vajsábel a Čechovič.

Dolné Orešany porazili v derby Suchú nad Parnou 1:0, keď jediný gól zaznamenal Peter Holovič.

SWAN OS A – 10. KOLO:
Boleráz B – Voderady 1:3 (1:0)
Góly: 29. M. Daniš – 49. a 69. Šurina, 59. Cíferský

BOLERÁZ B: Vaško - Židek, Marek Daniš, Kurinec, Greguš, Miškovič, Puschenreiter, Šmidovič, Daniš, Vavro, Červenka (Zvolenský)

VODERADY: Bachratý - Brestovanský, Zelenský, Cíferský, Trog, Páleník, Čarnogurský, Fatranský, Šurina, Lacuška, Rosypál (Živický, Kondákor, Dubovský)

Ružindol – Bučany 0:1 (0:0)
Gól: 57. K. Bunček

RUŽINDOL: Uhlár - Patko, Moncman, Horváth, Martin Turoň, Morong, Bardáč, Daniel Turoň, Domorak, Pokrývka, Pavol Turoň (Bednář)

BUČANY: Vavro - Vančo, Fančovič, K. Bunček, Habes, Benko, Suchoň, Sokolovič, Ryšavý, Ionel Rafi, Kosnáč (Belokostolský, Hlučil, Cuper)

Smolenice – Bohdanovce 5:2 (2:2)
Góly: 8., 32. a 62. Bihári (prvý z pen), 73. Čulák, 79. Benca – 23. Palšovič, 37. Hrašna (z pen)

SMOLENICE: Kvapil - Kondrček, Tvrdý, Černuško, Neitz, Bihári, Čulák, Huska, Nídel, Benca, Andelek (Boledovič, Ježík, Horváth)

BOHDANOVCE: Kopúnek - Krivda, Matúška, Kövor, Palšovič, Martin Hodulík, Hrašna, Doboš, Heriban, Novosedlík, Macko (Ryška, Nádaský, Janec)

Biely Kostol – Jaslovské Bohunice B 1:4 (0:1)
Góly: 60. Samák – 11. a 63. Bobák (druhý z pen), 54. Horváth, 57. Michalička

B. KOSTOL: Šiška - Gažovič, Samák, Sucháň, Hoblík, Ľuboš Adámek, Čmehýl, Laczó, Andrej Adámek, Podstrelený, Cagáň (Dobrovodský, Masár, Kochajda)

J. BOHUNICE B: Hrdlovič - Horváth, Gajarský, Jaroška, Sokolovič, Michalička, Hrčka, Remenár, Masarovič, Bobák, Kaľuha (Matovič)

Pavlice – Naháč 2:0 (1:0)
Góly: 13. M. Dubovský, 88. Poništiak

PAVLICE: Alchus - Poništiak, Kollár, Tomaškovič, Ševčík, Michal Kubík, Ladislav Kubík, Lukáš Dubovský, Križan, Martin Dubovský, Ivančík

NAHÁČ: Vitek - Ščasnovič, Kákoni, Fančovič, Boledovič, Denis Lopatka, Kralič, Palkovič, Marek Lopatka, Šarabok, Sersen (Čavara, Lopatka)