Futbal, 8. liga III. B: Moravany otočili zápas v Merašicich a vedú súťaž o päť bodov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2015, 18.49, prispievatelia

Líder ligy z Moravian nad Váhom dokázal otočiť skóre v Merašiciach a po dvoch zásahoch Miloslava Hečka vyhral 2:1.

Futbal, 8. liga III. B: Moravany otočili zápas v Merašicich a vedú súťaž o päť bodov

Ilustračné foto: jkr

Sokolovce v zápase proti Dolnému Trhovišťu dominovali a vyhrali rozdielom triedy 3:0. Gólovo sa presadili Orosz, Stredák a z penalty Jašík.

Horné Otrokovce viedli nad poslednými Žlkovcami už po polčase 3:1 a v druhej časti hry si výhru nenechali vziať. Diváci videli ešte po jednom zásahu na každej strane a teda celkové skóre 4:2.

Kočín-Lančár zvládol dôležitý zápas proti Hornému Trhovištu napriek polčasovej remíze 1:1. V druhom dejstve pridali góly domácich Pavlíček s Reškom, body tak zostali doma.

Tabuľkoví susedia Nižná a Pastuchov si podelili body po bezgólovej remíze.