Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice v derby pokorili Malženice

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 31.10.2015, 16.27, Ján Král

Jaslovské Bohunice predviedli proti Malženiciam skvelý výkon a susednú obec v derby zápase rozstrieľali 6:2.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice v derby pokorili Malženice

Strela Daniela Benkovského si cestu do siete nenašla, na fotografii aj dvaja brániaci hráči Jaslovských Bohuníc Štefan Bakši a Adam Kolarovič. Foto: Ján Král

Už v úvode mali domáci dve gólové šance, potom ale z priameho kopu z hranice šestnástky zahrmelo na opačnej strane, keď Buchanec ideálne zatočil loptu do siete.

Domáci sa nenechali rozhodiť, pokračovali v aktívnej hre, ktorú korunoval vyrovnávajúcim gólom v 21. minúte Glos.

Potom trafil do brvna z priameho kopu Karhan a z následnej trmy vrmy sa nepodarilo prepasírovať loptu do siete Benkovskému.

V 35. minúte si zobral slovo Machovič, potiahol akciu, vystrelil spoza šestnástky k tyči a lopta skončila a Honza sa len márne naťahoval. Na 3:1 zvýšil po faule Karhana v pokutovom území na Pavlíka z nariadenej penalty Glos.

Po zmene strán upravil hlavičkou po rohovom kope Jakub Krajčovič už na 4:1. Malženiciam dal definitívne K.O. dvoma gólmi Pavlík, keď najprv upratal loptu do siete hlavou po Machovičovom centri zo štandardky a v 79. minúte tvrdou dorážkou zblízka, keď predtým dvakrát zvonila konštrukcia Honzovej svätyne.

Dynamo v závere už iba korigovalo výsledok Branišom na konečných 6:2. Duel sledovalo 400 divákov, nechýbali emócie, kulisa bola miestami búrlivá až nad rámec medzí. I preto v závere bola prítomná na zápase i privolaná policajná hliadka.

4. LIGA – 13. KOLO:

Jaslovské Bohunice – Malženice 6:2 (3:1)

Góly: 21. a 43. Glos (druhý z pen), 35. Machovič, 52. J. Krajčovič, 64. a 79. Pavlík - 13. Buchanec, 87. Braniša

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Kolarovič, Sekera, Jakubička, Glos (65. P. Krajčovič) – Poláček – Broš, Machovič (84. Koleno), Bakši (80. Prvý), J. Krajčovič – Pavlík

MALŽENICE: Honza – Lančarič, Hutár, Vdovjak, Bicák (46. Braniša) – Karhan – Virág, Lulovič, Benkovský, Buchanec (63. Gerši) – Gogolák

Lídrovskú pozíciu si drží Beluša, ktorá vyhrala vo Vrbovom gólom Vavríka. Boleráz priviezol bod z Novej Dubnice, remízu zariadil pre Slavoj v 84. minúte z penalty Mackovčín.

Vrbové – Beluša 0:1 (0:1)

Gól: 43. Vavrík

VRBOVÉ: M. Valovič – Michálek, Vlado, Ďuračka, Lackovič, Sumer, Majgot (79. Petényi), Doktor, Spál, Šimor, Zelenay

Nová Dubnica – Boleráz 1:1 (1:0)

Góly: 38. Staňo – 84. Mackovčín (pen)

BOLERÁZ: Hrivňák – P. Daniš (82. Šige), Klačo, Karaba, Mir. Daniš, Hrebík, Neštický (46. J. Daniš), Mackovčín, Mikinič (46. Líška), Onder, Kolony

Partizánske – Trenč. Teplice 2:4

Prečín – Trenčianske Stankovce 4:3