Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice si víťazstvo zariadili za jedenásť minút, Boleráz vyhral nad Prečínom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.11.2015, 16.29, Ján Král

Zápas Trenčianske Teplice – Jaslovské Bohunice mal divoký úvod. Za jedenásť minút padlo päť gólov! Už v tretej sa domáci ujali vedenia, hostia však následne štyrmi rýchlymi údermi uštedrili domácim taký knokaut, že tí už na to nedokázali reagovať.

Ilustračné foto: Ján Král

Malženice prehrali v Bánovciach nad Bebravou 0:1. Jediný gól duelu strelil v 27. minúte Tomáš Olej.

Marián Kolony z Boleráza prišiel na ihrisko až v druhom polčase a stihol streliť Prečínu dva góly. Domáci celkovo vyhrali 3:0.

Bod z Holíča vezie Vrbové, za hostí vyrovnával v druhom polčase na konečných 1:1 zo štandardky Tomáš Gažík.