Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka pokorilo Komárno na jeho pôde, Hlavna strelil hetrik

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.11.2015, 17.07, prispievatelia

Céčko Spartaka ukážkovým spôsobom finišuje s jesennou časťou. Zverencom Miroslava Hájička sa podarilo zvíťaziť v Komárne 4:1. Hetrik zaznamenal Hlavna, jeden gól pridal Juhász.

Tomáš Hlavna je defenzívny záložník, napriek tomu strelil za jeseň už desať gólov. Foto: Eleonóra Szombatová

3. LIGA - 14. KOLO:
Komárno – Spartak C/Šúrovce 1:4 (1:4)
Góly: 32. Szórád – 30., 86. a 90. Hlavna (prvé dva z pen), 69. Juhász
ČK: 85. Kosťukevič (Komárno)
SPARTAK: Orichel – Kovársky, Dzíbela, Mišura, Ravas – Hlavna, Doka – Juhász - Herák (75. Blaško),  Slávik (80. Duračka), Magdolen (65. Krutý)

Miroslav Hájiček (tréner Spartaka C): „Plusové body zvonku pred záverom sezóny sú pozitívne do ďalšej práce. Napriek absencii skúsených Horvátha a Vida sme podali kolektívny výkon a zaslúžene zvíťazili. Prvý gól dal Hlavna z penalty po faule na Ravasa, ktorého kľučku do protismeru domáci hráč zachytil len faulom. Domáci vyrovnali po samostatnom nájazde a lobe Szoráda. Po polčase sme kondične dominovali a Komárno sa len bránilo. Vyústením bol gól na 2:1 Juhászom, ktorý s prehľadom umiestnil spätnú prihrávku Heráka. V 86. minúte samostatný nájazd Blaška zastavil domáci obranca iba faulom, začo videl červenú kartu a nariadenú penaltu opäť premenil Hlavna 3:1. V poslednej minúte spätnú prihrávku Kovárskeho zakončil gólom Hlavna, ktorý zavŕšil hetrik a s destiatimi gólmi je jasne náš najlepší strelec i z pozície defenzívneho záložníka.“

Galanta – Dubnica nad Váhom 2:0

Nové Zámky – Palárikovo 0:0

Šamorín – Dunajská Streda B 0:1

Púchov – Prievidza & Handlová 3:0

Veľké Ludince – Veľký Meder 0:0

Lednické Rovne – Topoľčany 2:1

Vráble - Nemšová 0:1

voľno: Neded