Futbal, 7. liga OSA: Dolné Orešany deklasovali Trstín, Kátlovce rozstrieľali Ružindol

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.11.2015, 17.34, Ján Král

Tréner Smoleníc Stanislav Šoka oslávil v sobotu 59. narodeniny, jeho zverenci mu ale darček v podobe dobrého výsledku nedali. V Košolnej prehral druhý celok tabuľky prekvapujúco 0:3. Bezgólový stav uťal v 73. minúte Janiš, v záverečnej desaťminútovke pridali ďalšie dva góly Greguš a Homoľa.

K víťazstvu Košolnej prispel aj Milan Houdek. Foto: Ján Král

Diváci duelu Dobrá Voda – Jaslovské Bohunice B videli až desať gólov, z  toho šesť v domácej sieti. Za hostí sa blysol hetrikom Roman Hrčka, dva góly pridal Matovič. Dvojgólového strelca Mateja Danka mali aj domáci, nestačilo to ani na remízu.

Na chvoste tabuľky bude v zime Suchá nad Parnou. Doma prehrala s Bielym Kostolom 0:3, dva góly za hostí strelili Lukáš Jurina, jeden pridal Samák.

Béčko Boleráza posilnené aj o  hráčov A-mužstva vyhralo v Naháči 3:1. Dva z troch gólov hostí strelili Kralič, jeden Šige, za domácich korigoval Šarabok.

Málo vídanú kanonádu predviedli Dolné Orešany proti Trstínu. Súpera deklasovali 9:2, hetrik strelil Kulíšek. Deštrukciu súpera predviedli aj Kátlovce, ktoré rozobrali Ružindol po výsledku 7:1. V oboch dueloch bolo rozhodnuté už do prestávky.

Voderady v derby stretnutí proti Pavliciam potvrdili skvelú jesennú formu, susednú obec zdolali 5:1 a na čele tabuľky odskočili už o osem bodov. Pavlice hrali od 74. minúty bez vylúčeného brankára Alchusa, do brány šiel po jeho červenej karte Jozef Kollár.

7. LIGA – OBLASTNÁ SÚŤAŽ A – 15. KOLO:
Košolná – Smolenice 3:0 (0:0)

Góly: 73. Janiš, 80. Greguš, 89. Homoľa
KOŠOLNÁ: M. Chudják – Kosnáč, Karas, Janiš, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Homoľa, Houdek, Čavara (R. Bobok, Kollár)
SMOLENICE: Kvapil – Kondrček, Labanič, Klokner, Černuško, Huska, M. Tvrdý, Čulák, Neitz, Boledovič, L. Hrkeľ (Smolek, T. Horváth)

Suchá nad Parnou – Biely Kostol 0:3 (0:1)
Góly: 15. a 89. L. Jurina, 70. Samák
SUCHÁ: Hirner – Kandera, Matúšek, Pospíšil, Banovič, Brestovanský, Planeta, Fandl, Januš, Randys, Šišmič (Babušík, Hujsi, Mar. Sloboda)
B. KOSTOL: Šiška – Gažovič, Samák, Ľ. Adámek, A. Adámek, Čmehýl, L. Jurina, M. Jurina, Kozba, Hoblík, Posinger (Masár, Laczó, Cagáň)

Dobrá Voda – Jaslovské Bohunice B 4:6 (2:2)
Góly: 20. a 39. Mat. Danko (druhý z pen), 58. Hrašna, 60. Novák – 12. a 30. Matovič, 50., 52. a 88. R. Hrčka, 89. Michalička
DOB. VODA: Dubrava – Galovič, Paldan, Pet. Klčo, Ondruška, T. Novák, Prvý, Mat. Danko, M. Novák, Pav. Klčo, Hrašna (Chmela)
JASL. BOHUNICE: Junas – Horváth, Gajarský, Jaroška, Michalička, Kaľuha, R. Hrčka, Vavruš, Sokolovič, Bobák, Matovič

Voderady – Pavlice 5:1 (3:0)
Góly: 9. Lacuška, 38. Čarnogurský, 40. vlastný, 62. Rosypál, 82. Živický – 56. Martin Dubovský
ČK: 74. Alchus (Pavlice)
VODERADY: P. Hutár – Brestovanský, Zelenský, Cíferský, Trog, Páleník, Čarnogurský, Fatranský, Lacuška, Kondákor, Rosypál (Živický, Marek Dubovský, Sivoň)
PAVLICE: Alchus – Poništiak, Mat. Kollár, Konečný, Ševčík, Križan, L. Kubík, M. Kubík, Kanis, Hornaček, Martin Dubovský (Stasinka, Ivančík, J. Kollár)

Futbalisti Voderád oslavujú titul jesenného majstra. Foto: archív PC

Naháč – Boleráz B 1:3 (0:2)
Góly: 82. Šarabok – 11. a 66. Kralič, 35. Šige
NAHÁČ: Vitek – Šarabok, Zajíček, Ščasnovič, Palkovič, Kralič, D. Lopatka, Fančovič, P. Lopatka, M. Lopatka, J. Boledovič (Čavara)
BOLERÁZ: Vahalík – Mir. Daniš, Židek, P. Daniš, Kurinec, Marek Daniš, Martin Daniš, Červenka, Puschenreiter, Šige, Kralič (M. Miškovič, Zvolenský, Gergel)

Dolné Orešany – Trstín 9:2 (6:1)
Góly: 12. a 29. Dobšovič, 30. a 45. R. Hudek, 36., 43. a 89. Kulíšek (prvý z pen), 70. Rabara, 76. Šimonovič (pen) – 37. Vajsábel, 87. P. Štibraný
DOL. OREŠANY: D. Hudek – Braniš, Dan. Tománek, Holovič, Magdolen, M. Novák, Šimonovič, Dobšovič, R. Hudek, Kulíšek, Barančík (D. Rabara, Vacula, Mikinič)
TRSTÍN: Indrišek – Hlávek, Vajsábel, J. Taranda, P. Štibraný, L. Štibraný, Krempaský, Trung, Zuzčák, Obselka, Javorek (Ormandy, Šuran)

Kátlovce – Ružindol 7:1 (5:1)
Góly: 7. a 18. Vyhlidal, 19. vlastný, 26. Sliva, 45. a 48. M. Hlavatovič, 61. Krchnár – 18. Pokrývka
KÁTLOVCE: Jurkas – Krchnár, Sekera, R. Hlavatovič, Hupka, M. Sliva, Vyhlidal, Šimončič, D. Sliva, Mat. Uváček, Mar. Hlavatovič (Hrušovský, Sollár, Beňo)
RUŽINDOL: Vrábel – Patko, Moncman, M. Morong, M. Turoň, Domorak, M. Turoň, V. Horváth, P. Morong, Pokrývka, P. Turoň

JÁN KRÁL

Bučany – Bohdanovce 4:0 (4:0)
Góly: 3. Fančovič, 17. a 22. Vančo, 37. Sokolovič
BUČANY: Jamrich – Rafi, Ryšavý, Sokolovič, Belokostolský, Suchoň, Benko, Bunček, Kosnáče, Vančo, Fančovič (Cuper, Krištofovič, P. Hutta)
BOHDANOVCE: Kopúnek – Kovor, Hodulík, Doboš, Heriban, Nádaský, Matuška, Novosedlík, Krivda, Macko, Braniša

Už v 3.minúte sa presadil strelou z 20 metrov Fančovič. Domáci pokračovali od úvodu v tlaku a na ihrisku dominovali. O svojom víťazstve rozhodli Bučany už v prvom polčase, keď sa presadil dvakrát v krátkom čase Vančo svojím dôrazom a presným zakončením.

Na 4:0 upravil do prázdnej brány Sokolovič po prihrávke Fančoviča. Hostia pôsobili odovzdaným dojmom, zranil sa im Heriban a ich ofenzívna sila veľmi oslabla. V druhom polčase hostial naďalej bránili, domáci sa uspokojili s vedením a nešli do veľkého rizika a tak sa zápas skončil 4:0.