Futbal, 7. liga OSB: Prašník v dohrávke remizoval s Ostrovom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.11.2015, 17.14, Ján Král

Futbalisti Prašníka remizovali v dohrávanom stretnutí 11. kola 7. ligy ALNA oblastnej súťaže B s Ostrovom 3:3.

Futbal, 7. liga OSB: Prašník v dohrávke remizoval s Ostrovom

Prašník v závere jesene premeškal šancu dostať sa na druhé miesto tabuľky. Z dvoch posledných duelov získal iba jeden bod. Ilustračné foto: Ján Král

Domáci viedli po zásahu Rastislava Bielika, už o dve minúty ale vyrovnali strelec hostí Klasovitý. Po zmene strán pridali hostia ďalšie dva góly.

Keď to už vyzeralo, že si Ostrov odnesie tri body, domácim najprv desať minút pred koncom vlial nádej Milan Kazík a päť minút pred záverečným hvizdom dokonca vyrovnal striedajúci Ľuboš Obuch.

Prašník zimuje na štvrtej priečke tabuľky, Ostrov na deviatej.

Dohrávka 11. kola:
Prašník – Ostrov 3:3 (1:1)

Góly: 24. R. Bielik, 80. Milan Kazík, 85. Ľ. Obuch – 26. Klasovitý, 63. Mitošinka, 73. Lukáč
PRAŠNÍK: T. Holán – O. Bielik, Adamec, Milan Kazík, Žažo, Konkuš, R. Bielik, Kurňavka, Michal Kazík, M. Obuch, Grivalský (Kubík, Ľ. Obuch, Pašmík)
OSTROV: Hajdin – Chochula, Pav. Kabát, Pet. Kabát, Mitošinka, Svetlík, Boris, Urbánek, Klasovitý, Lukáč, Valo (Sipos)

1   Koplotovce 15 12 0 3 35:14 36 15
2   Dolný Lopašov 15 9 3 3 48:18 30 9
3   Pečeňady 15 9 2 4 34:27 29 8
4   Prašník 15 9 1 5 31:23 28 4
5   Kľačany 15 9 2 4 41:19 29(-3) 5
6   Šípkové 15 7 3 5 34:31 24 6