ŠPORT - Hokej | 28.11.2015, 13.22, prispievatelia

Trnavskí gólmani zneškodnili iba sedemnásť striel a inkasovali až päť gólov.

Po školení z efektivity odišli Trnavčania zo Spišskej Novej Vsi naprázdno

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Ani druhý zápas na východe republiky nepremenili gladiátori na body, keď v Spišskej Novej Vsi podľahli 3:5.

Trnavčania prehrávali po 22. minútach už 0:4, ale zápas nezabalili. Pridali na dôraze a tromi gólmi vrátili do zápasu napätie, keď sa presadili Glemba, Kovaľ a Jurák.

Lenže domáci Giľák desať minút pred koncom zápasu pridal piaty gól Spišskej Novej Vsi a gladiátorom nepomohla už ani hra bez brankára.

Za úspechom domáceho mužstva stojí vysoká efektivita streľby, keď na päť gólov potrebovali iba 22 striel.

Najbližší zápas odohrajú gladiátori doma v piatok 2. decembra, keď o 17.00 vyzvú Nové Zámky.

1. HOKEJOVÁ LIGA  - 23. KOLO
HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava 5:3 (2:0, 2:2, 1:1)
Góly: 1. Hrubý, 14. Môcik, 21. a 23. Koky, 51. Giľák – 24. Glemba, 29. Kovaľ, 46. Jurák
Strely: 22:34
Vylúčenia: 4:6
Presilovky: 1:0