Hokejisti vyhrali stratený zápas proti Novým Zámkom, v piatok ich čaká doma konfliktná Detva

ŠPORT - Hokej | 3.12.2015, 06.00, prispievatelia

V zápase prehrávali gladiátori už 0:3, aby napokon vyhrali po samostatných nájazdoch.

Hokejisti vyhrali stratený zápas proti Novým Zámkom, v piatok ich čaká doma konfliktná Detva

Dávid Schmidt premieňa rozhodujúci samostatný nájazd. Foto: Dominika Haršáni

Keď trnavskí hokejisti prehrávali po prvej polovici zápasu proti Novým Zámkom 0:3, zdalo sa byť o víťazovi duelu 24. kola druhej najvyššej hokejovej ligy rozhodnuté.

Gladiátori, verní svojmu menu, však nezložili zbrane a v 31. minúte zásluhou Dávida Schmidta znížili na rozdiel dvoch gólov.

Ten istý hráč vrátil domácich do hry o body v 48. minúte.  Pri oboch góloch mu asistovali Roman Jurák a Martin Kovaľ.

Osem minút pred koncom tretej tretiny vyrovnal Trnavčan Mrázik a aktivitu prebrali domáci. V predĺžení gól nepadol, rozhodujúci samostatný nájazd následne Dávid Schimdt.

Najbližší zápas odohrajú gladiátori  doma v piatok 4. decembra, keď o 17.00 vyzvú neobľúbenú Detvu, s ktorou mali v minulosti viaceré konflikty.

1. HOKEJOVÁ LIGA  - 24. KOLO
HK Gladiators Trnava – HC Nové Zámky 4:3sn (0:2, 1:1, 2:0 – 0:0)
Góly: 32. a 48. Schmidt, 53. Mrázik, rozhodujúci sam. nájazd Schdmidt – 5. Čaládi, 16. Dubec, 29. Bašič
Strely: 37:24
Vylúčenia: 4:6
Presilovky: 0:0