Gladiátori nezvládli záver zápasu a prehrali so Senicou o gól

ŠPORT - Hokej | 23.12.2015, 08.00, prispievatelia

Trnavčania v zápase dvakrát viedli, dva inkasované góly v závere duelu však znamenali ich prehru.

Gladiátori nezvládli záver zápasu a prehrali so Senicou o gól

Seničania vybojovali v Trnave všetky body. Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Predvianočné regionálne derby medzi trnavskými gladiátormi a Senicou prilákalo na tribúny viac ako tristo divákov, ktorí videli prvý gól už v štvrtej minúte. Do vedenia išli hostia.

Domáci nepotrebovali ani desať minút hry a po strele Martina Kovaľa vyrovnali.

V druhej tretine sa presadil Jozef Reho a Trnavčania viedli 2:1. Krátko po uplynutí polovice zápasu však hostia vyrovnali a začínalo sa odznovu.

V poslednej časti hry skóroval Trnavčan Michal Glemba a zdalo sa, že domáci si pripíšu do tabuľky ďalšie body.

Hostia však v závere dvomi gólmi v priebehu šiestich minút otočili vývoj stretnutia a vezú na Záhorie všetky body. Nič na tom nezmenila ani hra Trnavy bez brankára v závere zápasu.

Gladiátori najbližšie nastúpia v pondelok 28. decembra o 18.00 na ľade Bardejova.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 30. KOLO:
HK Gladiators Trnava – HC Dukla Senica 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Góly: 13. Kovaľ, 26. Reho, 49. Glemba – 3. Videlka, 32. Knayzev, 53. G. Saliji, 59. Vereš
Strely: 34:26
Vylúčenia: 6:5
Presilovky: 0:0