Góly inkasované v oslabení znamenali prehru gladiátorov v Nových Zámkoch

ŠPORT - Hokej | 9.1.2016, 08.57, prispievatelia

Trnavčania inkasovali štyri góly vo vlastnom oslabení a jeden dokonca pri početnej výhode.

Góly inkasované v oslabení znamenali prehru gladiátorov v Nových Zámkoch

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Gladiátori prehrávali v 35. kole prvej hokejovej ligy v Nových Zámkov od štvrtej minúty po údere Štefanku.

Roman Jurák ale vzápätí využil presilovku a začínalo sa odznovu. Do kabín išli spokojnejší domáci, keď Fábry využil presilovku a prekonal Hálu.

V strednej časti hry prešli za trnavského gólmana ďalšie tri strely, hostí držal v hre o body iba gól Okoličányho. Pred záverečnou tretinou bol stav 4:2 pre Nové Zámky, výhru si nováčik súťaže v nasledujúcich minútach už postrážil.

Po štyroch využitých presilových hrách unikol vo vlastnom oslabení domáci Hudec a stanovil konečný stav stretnutia na 6:2.

Najbližší domáci zápas odohrajú gladiátori v stredu 13. januára. O 17.00 privítajú Detvu, s ktorou odohrali v nedávnej minulosti veľmi vypäté zápasy.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 35. KOLO:
HC Nové Zámky - HK Gladiators Trnava 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
Góly: 4. Štefanka, 12. Fábry, 23. Bašič, 27. Ďurčo, 31. Svoboda, 53. Hudec – 8. Jurák, 27. Okoličány
Strely: 49:31
Vylúčenia: 8:9
Presilovky: 4:1
Oslabenia: 1:0