Trnavskí hokejisti nestačili na Liptákov, doma privítajú už iba Bardejov

ŠPORT - Hokej | 28.1.2016, 08.30, prispievatelia

Za hostí sa dvakrát presadil bývalý slovenský reprezentant Marek Uram.

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Prvú tretinu zápasu 40. kola prvej slovenskej hokejovej ligy vyhrali v Trnave hostia z Liptovského Mikuláša, keď na dva góly potrebovali iba osem striel.

Tretí inkasovaný gól prinútil trnavského lodivoda Rudolfa Macka konať a do brány išiel v druhej tretine Bucháč. Gladiátori krátko po tomto okamihu využili presilovku a znížili zásluhou Jozefa Reha.

Skóre v záverečnej časti zápasu upravil na konečných 4:1 pre hostí bývalý slovenský reprezentant Marek Uram. Pre skúseného hráča to bol druhý zásah v zápase.

Po odstúpení Humenného zo súťaže a anulovaní jeho výsledkov sa strata Trnavy na play-off znížila na sedem bodov, ale keďže získať môžu už len deväť, šanca na postup zostáva už iba v rovine teórie.

Po základnej časti sa tak pre Trnavčanov sezóna pravdepodobne skončí.

Najbližší a zároveň posledný domáci zápas základnej časti odohrajú trnavskí hokejisti  v stredu 3. februára, keď o 17.00 privítajú Liptovský Mikuláš.