ŠPORT - Hokej | 30.1.2016, 15.21, prispievatelia

Trnavčania striedali brankára už v desiatej minúte zápasu.

Gladiátori nezvládli záver regionálneho derby a zo Senice odišli naprázdno

Regionálne derby vyhrali Seničania. Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Na úvodný gól domácich z tretej minúty stihol odpovedať Trnavčan Jozef Reho, ale prvú tretinu vyhrali Záhoráci, keď pridali ďalšie dva presné zásahy a vyhnali Brucháča z brány na striedačku.

V druhej časti hry zvýšil náskok Senice opäť Dvonč, ale Trnavčania sa zlepšeným výkonom dotiahli na rozdiel iba jedného presného zásahu, keď sa strelecky darilo Michalovi Glembovi a Romanovi Jurákovi.

Trnavčania v záverečnej časti zásluhou druhého gólu Michala Glembu dokonca vyrovnali na 4:4.

V 48. minúte však poslal Vereš domácich opäť do tesného vedenia, ktoré chceli gladiátori zmeniť v záverečnej hry bez brankára. To sa im nepodarilo, Seničania pridali ďalšie dva zásahy a všetky body tak ostávajú na Záhorí.

Najbližší a zároveň posledný domáci zápas základnej časti odohrajú trnavskí hokejisti  v stredu 3. februára, keď o 17.00 privítajú Liptovský Mikuláš.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 41. KOLO:

HC Dukla Senica – HK Gladiators Trnava 7:4 (3:1, 1:2, 3:1)
Góly: 3. a 22. Dvonč, 7. Knyazev, 10., 48. a 60. Vereš, 60. Parakhonka – 5. Reho, 28. a 44. Glemba, 39. Jurák,
Strely: 41:29
Vylúčenia: 4:3
Presilovky: 0:1