Futbal, príprava: Céčko Spartaka remizovalo s Vrbovým

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.2.2016, 13.02, Ján Král

Céčko Spartaka v divokom zápase remizovalo s Vrbovým. Priateľský duel bohatý na góly sa hral na umelej tráve trnavskej Lokomotívy a skončil sa výsledkom 4:4.

Futbal, príprava: Céčko Spartaka remizovalo s Vrbovým

Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

"Inkasovali sme gól hneď v úvodných minútach po vysunutí súpera samého na brankára. Potom sme hrali podľa našich predstáv, súpera k ničomu nepustili a otočili na 4:1. V závere polčasu sme opäť po individuálnej chybe inkasovali. S prvým polčasom som veľmi spokojný, súper bol síce dvakrát na polovici a dvakrát skóroval, čo sa nemôže stať, ale my sme mali celopolčasovú prevahu a skóre mohlo byť oveľa vyššie.

Cez prestávku spartakovci prestriedali, na ihrisko prišli siedmi noví hráči a tí podľa Hájička nenadviazali na herný prejav tímu z prvého dejstva.

"Aj keď sa hra vyrovnala, my sme svoje šance nevyužili a súper nás dva krát potrestal a vyrovnal na konečných 4:4. Prístup k defenzívnej fáze v druhom polčase musí byť do ďalších zápasov oveľa zodpovednejší. Na prechod do obrany niektorí hráči nereagovali adekvátne a tým sa otvárali priestory pre súperove brejkové situácie," dodal.

Spartak C - Vrbové 4:4 (4:2)

Góly Spartaka: Juhász, Pikulík, Krajčovič, Hlavna (pen)

SPARTAK (1. polčas): Orichel – Troják, Dzíbela, Mišura, Ravas – Hlavna, Ďuračka, Pikulík – Krajčovič, Juhász, Horváth

SPARTAK (2. polčas): Jedlička – Ondra, Dzíbela, Mišura, Blaško - Hlavna, Tran Ahn, Magdolen – Ocelka, Baša, Horváth