Trnavské Centrum bojových športov zabodovalo na medzinárodnom podujatí

ŠPORT - Bojové športy | 27.2.2016, 13.24, prispievatelia

Kluby z Centra bojových športov Trnava dosiahli ďalšie pozitívne výsledky. Na medzinárodnom turnaji v kickboxe federácie WAKO v Banskej Bystrici s názvom Slovak Open – Memoriál Ladislava Dokyho Tótha reprezentovali klub tri oddiely – Perung Gym Trnava, Taekwondo Trnava a Raptors Gym Trnava.

Trnavská výprava v Banskej Bystrici. Foto: archív CBŠ Trnava

Výber kadetov, juniorov a seniorov výborne konkuroval rovesníkom z deviatich rôznych krajín. Dovedna sa na podujatí predstavilo 840 súťažiacich.

Peter Feling v krásnych zápasoch v štýle lightcontact porazil postupne reprezentantov Poľska, Česka a vo finále aj Maďara a obsadil prvé miesto.

Medzinárodne skúsený David Mala obsadil v zápasoch s náročnými súpermi dve tretie miesta.

V ringu v štýle K-1 zvíťazila Trnavčanka Lenka Trnková. Najrýchlejšie K.O. Na turnaji uštedril svojmu súperovi Patrik Križan, vo finále potom prehral tesne na body s maďarským reprezentantom.

Tomáš Holkovič v zápase dvoch juniorských majstrov sveta prehral až vo finále s maďarským súperom.

Stúpajúcu formu potvrdil senior Štefan Šarmir, v semifinále ho zastavil český súper, obsadil tak tretiu pozíciu. Jediný zástupca v štýle kicklight – senior Marcel Špányi skončil druhý.

VYSLEDKY CBŠ TRNAVA PODĽA KLUBOV

Perun Gym Trnava: Lenka Trnková -1.miesto (K-1), Nikola Sabová 2.a 3.miesto (KL a LC), Adam Kristek 2. a 3.miesto (KL a LC), Dávid Malan 2x3.miesto (KL a LC), Marcel Špányi 2. miesto (KL) a Štefan Šarmír 3.miesto (K-1)

Taekwondo Trnava klub: Peter Feling 1.miesto (LC), Monika Zaťková 2. a 3.miesto (LC a KL)

Raptors Gym Trnava: Tomáš Holkovič 2. miesto (K-1), Patrik Križan 2. miesto (K-1)