Futbal, 2. liga: Juniori Spartaka sa po triumfe nad Sencom priblížili k záchrane

ŠPORT - Futbal - Spartak | 24.4.2016, 09.00, Ján Král

Juniori Spartaka vyhrali ďalší dôležitý zápas a záchrana v druhej lige pre nich už nie je len zbožným želaním. Zverenci trénera Mariána Šarmíra zvíťazili 4:1 v Gabčíkove, kde hráva domáce zápasy ŠK Senec.

Futbal, 2. liga: Juniori Spartaka sa po triumfe nad Sencom priblížili k záchrane

Yao strelil za Spartak proti Sencu hetrik. Foto: Lukáš Grinaj

Po bezgólovom prvom polčase sa krátko po zmene strán ako prvý zapísal do listiny strelcov Afričan Yao, čím naštartoval svoje gólové predstavenie. Presnými zásahmi v 82. a 85. minúte napokon skompletizoval svoj hetrik a celkový výsledok.

Medzitým ešte pridal gól striedajúci Dubec, keď po chybe domáceho brankára pohotovo trafil do siete.

Domáci korigovali v 81. minúte, ale následne prišli už spomínané rýchle odpovede Yaa.

Po odhlásení sa Borčíc zo súťaže sú ohrozené zostupom mužstvá od štvrtého miesta v tabuľke skupiny západ o zotrvanie v Doxxbet lige.

Trnavčania strácajú na tretiu priečku tabuľky len dva body a pred sebou majú ešte šesť kôl.