Futbal, 7. liga A: Voderady naložili Trstínu štrnásť gólov, Biely Kostol porazil Smolenice

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.4.2016, 21.16, prispievatelia

Filip Zelenský päť gólov, Dávid Čarnogurský štyri, Martin Dubovský tri a Patrik Páleník so Štefanom Sivoňom po jednom. Taký je sumár jednotlivých strelcov gólov za Voderady, ktoré uštedrili Trstínu nakladačku 14:1. Za hostí sa symbolicky trafil Martin Javorek.

Filip Zelenský strelil Trstínu päť gólov. Foto: Ján Král

V zápase dvoch rezervných tímov sa z výhry tešili Jaslovské Bohunice, Boleráz porazili 2:0 po góloch Ľuboša Hrčku a Bobáka.

Biely Kostol vyhral nad Smolenicami rozdielom triedy 3:0, o góly sa postarali traja rôzni strelci.

Z víťazstva o tri góly sa tešili aj Ružindolčania v súboji s Bohdanovcami. Dvakrát sa presadil Pokrývka a raz Bardáč. Zápas bol na 20 minút prerušený, hráč hostí Matej Patko si nešťastne zlomil nohu. Privolaná sanitka ho previezla do nemocnice.

Kátlovce viedli na Dobrej Vode už 2:0, no ani tento náskok im na výhru nestačil. Domáci vydolovali aspoň bod za remízu 3:3.  Oba tímy mali dvojgólového strelca, na strane Dobrej Vody to bol Martin Chnapko a u hostí Peter Šimončič.

Remíza sa zrodila aj v dueli o záchranu medzi Suchou a Naháčom. Domáci viedli po zásahu Slováka z 21. minúty, ale Hodulík vyrovnal ešte v prvom polčase na konečných 1:1.

Pavlice vyhrali v Košolnej tesne 1:0, o jediný gól sa postaral striedajúci Kanis, ktorý bol na ihrisku iba minútu po striedaní.

SWAN 7. LIGA A – 23. KOLO:

Jaslovské Bohunice B – Boleráz B 2:0 (2:0)

Góly: 34. Ľ. Hrčka, 42. Bobák (z pen)

J. BOHUNICE B: Hrdlovič - Remenár, Horváth, Jaroška, Sládeček, Bobák, Vavruš, Krajčovič, Matovič, Gajarský, Padyšák (Ľ. Hrčka, Sokolovič)

BOLERÁZ B: Vaško - Marek Daniš, Peter Daniš, Puschenreiter, Ostradický, Miškovič, Martin Daniš, Šige, Vavro, Šmidovič, Jurák (Vavro, Šmalinský)

Biely Kostol – Smolenice 3:0 (1:0)

Góly: 8. L. Jurina, 57. Gažovič, 75. M. Jurina

ČK: 54. Nídel (Smolenice)

B. KOSTOL : Svitek - Čmehýl, Marek Jurina, Andrej Adámek, Cagáň, Nagy, Kobza, Jurina, Samák, Gažovič, Ľuboš Adámek (Laczó, Pösinger, Kochajda)

SMOLENICE: Kvapil - Kondrček, Štibraný, Ščasný, Tvrdý, Greguš, Bihári, Čulák, Huska, Hlavna, Nídel (Boledovič, Brázdovič)

Voderady – Trstín 14:1 (6:0)

Góly: 16., 18., 34., 70. a 90. Zelenský (tretí z pen), 35., 45., 47. a 53. Čarnogurský, 41., 48. a 86. Dubovský, 71. Páleník, 89. Sivoň – 81. Javorek

VODERADY: Bachratý - Zelenský, Rosypál, Trog, Páleník, Čarnogurský, Fatranský, Lacuška, Kondákor, Cíferský, Dubovský (Sivoň, Šoka, Marcaník)

TRSTÍN: Indrišek - Hlávek, Fedor, Štibraný, Vajsábel, Javorek, Vörös, Ormandy, Boledovič, Šuran, Klokner

Bohdanovce – Ružindol 0:3 (0:2)

Góly: 29. Bardáč, 44. a 49. Pokrývka

BOHDANOVCE: Bočko - Nádaský, Janec, Palšovič, Kövor, Heriban, Matúška, Vyskoč, Doboš, Novosedlík, Hrašna (Hlbocký)

RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Moncman, Morong, Martin Turoň, Daniel Turoň, Patko, Horváth, Domorak, Bardáč, Pokrývka

Dobrá Voda – Kátlovce 3:3 (0:2)

Góly: 60. Novák, 78. a 83. Chnapko – 40. Hupka, 42. a 63. Šimončič (prvý z pen),

D. VODA : Kollár - Dubrava, Galovič, Ondruška, Danko, Marián Novák, Klčo, Prvý, Hasala, Paldan, Tomáš Novák (Hrašna, Chnapko)

KÁTLOVCE: Jurkas - Šimončič, Daniel Sliva, Krchnár, Vyhlidal, Hlavatovič, Peter Uváček, Hupka, Miroslav Sliva, Gajarský, Matej Uváček (Beňo, Kabát)

Košolná – Pavlice 0:1 (0:0)

Gól: 75. Kanis

KOŠOLNÁ : Chudják - Kosnáč, Janiš, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Homoľa, Houdek, Čavara, Hrušovský (Bobok)

PAVLICE: Alchus - Kollár, Dunda, Tomaškovič, Ševčík, Križan, Bočko, Štora, Kubík, Poništiak, Polednák (Kanis)

Suchá nad Parnou – Naháč 1:1 (1:1)

Góly: 21. Slovák – 38. Hodulík

SUCHÁ: Sloboda - Kocian, Macko, Kandera, Valovič, Herega, Babušík, Burian, Slovák, Fridrich, Jankovič (Banovič, Matúšek, Hujsi)

NAHÁČ: Šutta - Fančovič, Ščasnovič, Kochajda, Denis Lopatka, Šarabok, Palkovič, Čavara, Martin Hodulík, Sersen, Marek Lopatka (Lopatka)

Bučany – Dolné Orešany 4:2 (1:2)

Góly: 8. a 66. Bunček, 59. Vančo, 74. Sokolovič – 22. Šimonovič, 40. Zajíc (z pen)

BUČANY: Vavro - Vančo, Fančovič, Bunček, Benko, Hubinák, Hlúch, Cuper, Belokostolský, Sokolovič, Kosnáč (Hlučil, Hutta, Hornák)

D. OREŠANY: Hudek - Braniš, Rabara, Zajíc, Tománek, Sloboda, Novák, Kamenický, Šimonovič, Rábara, Holekši (Vacula)

Domáce Bučany vstúpili do zápasu výborne, keď sólo cez súperovu polovičku zakončil Bunček.

Potom sa do zápasu dostali aj Dolné Orešany, hrali uvoľnene a podarilo sa im skórovať, keď priamy kop s prispením vetra skončil v domácej sieti. Pred koncom polčasu využili hostia aj pokutový kop a išli do vedenia.

V druhom polčase to bolo o veľkom tlaku Bučian a prišli aj góly. V 59. minúte prestrelil hosťujúceho brankára Vančo a domáci sa upokojili. V 66. minúte trafil krásne z priameho kopu Bunček a bolo 3:2.

Poistný gól strelil Sokolovič, keď aj s prispením teču lopta skončila v sieti. Domáci si za druhý polčas tri body zaslúžili, aj keď hostia v prvom polčase hrali veľmi dobre.