Futbal, 8. liga A: Borová vyfasovala v Špačinciach desinu, Bíňovce remizovali v Dolnom Dubovom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.4.2016, 22.21, prispievatelia

Jozef Izakovič opäť navýšil svoj náskok na čele tabuľky strelcov 8. ligy A, keď piatimi gólmi zaťažil konto Borovej. Aktuálne sa dostal na hranicu 20 presný zásahov. Prispel tak k víťazstvu Špačiniec nad Borovou 10:0.

Futbal, 8. liga A: Borová vyfasovala v Špačinciach desinu, Bíňovce remizovali v Dolnom Dubovom

Momentka zo súboja Dolné Dubové - Bíňovce. Foto: TJ Bíňovce

Lovčice si vychutnali Vlčkovce a nastrieľali svojmu súperovi poltucet gólov. Hostia dohrávali bez vylúčeného Dana.

Buková vyhrala nad Opojom 2:0, góly padali až v druhom polčase, strelecky sa presadili Študenc a Vittek.

Rezerva Malženíc vyhrala v Hornom Dubovom 3:1, základ úspechu založili rýchlymi gólmi Maruna a Nemček, tretí gól hostí pridal Zubčák.

Slovenská Nová Ves pokračuje v dobre rozbehnutej jari. V nedeľu vyhrala v Dlhej 2:0, hostia si nechali po jednom góle do každého polčasu.

Bíňovce si odviezli z Dolného Dubového bod za remízu 2:2, Martin Kumančík dal za prvý a posledný gól zápasu. Medzi tieto dva zásahy sa vtesnali góly domácich Hanuštiaka a Sviteka.

8. LIGA A – 15. KOLO:

Špačince – Borová 10:0 (3:0)

Góly: 30., 49., 67., 72. a 88. Izakovič, 41. Kovačovič, 45. a 77. Palšovič, 46. Chudý, 57. Dobrovodský

Buková – Opoj 2:0 (0:0)

Góly: 52. Študenc, 80. Vittek

Lovčice – Vlčkovce 6:0 (1:0)

Góly: 6. Kučera, 64. a 81. Gábor, 66. Maar, 70. Jobek, 76. Vilinovič

ČK: 80. Dano (Vlčkovce)

Horné Dubové – Malženice B 1:3 (1:2)

Góly: 38. Slovák – 8. Maruna, 17. Nemček, 79. Zubčák

Dlhá – Slovenská Nová Ves 0:2 (0:1)