Vrbové otočilo zápas s Jaslovskými Bohunicami, do Malženíc príde Beluša

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 27.4.2016, 08.42, Ján Král

Veľký obrat sa podaril futbalistom Vrbového. V utorkovej dohrávke 21. kola štvrtej ligy severozápad otočili v druhom polčase nepriaznivý stav 0:2 a po góloch Lackoviča, Gažíka a Zelenaya napokon vyhrali 3:2.

Vrbové otočilo zápas s Jaslovskými Bohunicami, do Malženíc príde Beluša

Vrbové sa teší z ďalšieho víťazstva. Ilustračné foto: Eleonóra Szombatová

Hostí posadil v prvom polčase na koňa dvoma presnými zásahmi Bakši, po zmene strán ale prišiel veľký zvrat.

Nový tréner Jaslovských Bohuníc Patrik Maron už bol na zápase prítomný, avšak skôr v úlohe pozorovateľa.

Ako uviedol predseda klubu Marek Juhász, ktorý figuroval v stretnutí oficiálne ako hlavný tréner, Maron duel využil na spoznanie mužstva a urobenie si bližšieho obrazu o hráčoch.

„V prvom polčase sme boli lepší my, v druhom domáci. Veci, ktoré sme si cez prestávku povedali, zostali v kabíne a nepreniesli sa do zápasu. Ukázali sa nedostatky, na ktorých treba pracovať. Teraz je vhodná doba, aby sa mužstvo zlepšovalo a pracovalo na odstraňovaní nedostatkov,“ uviedol Juhász.

Vrbové sa víťazstvom vyšvihlo na štvrtú priečku tabuľky, na druhé Malženice, ktoré majú ale dva zápasy k dobru, aktuálne stráca dva body.

4. LIGA SZ – DOHRÁVKA 21. KOLA:

Vrbové – Jaslovské Bohunice 3:2 (0:2)

Góly: 48. Lackovič, 72. Gažík, 79. Zelenay – 14. a 38. Bakši

VRBOVÉ: Amcha – Vlado, Lackovič, Ďuračka, Spál, Andrísek, Kurinec (66. Doktor), Zelenay, Gažík, Sumer, Majgot (90. Hrnčiar)

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Kolarovič, Jakubička, Sekera (87. Moravanský), Broš, Koleno (80. Pavlík), Krajčovič (68. Prvý), Bakši, Doka, Poláček, Chalány

V Malženiciach dnes súboj druhého s prvým

V stredu 27. apríla od 16.00 sa dohráva ďalší štvrtoligový zápas. Druhé Malženice privítajú lídra súťaže z Beluše. Mužstva po víkende delí v tabuľke dvanásťbodový rozdiel, Dynamo musí vyhrať, ak si chce zachovať kontakt s prvým celkom tabuľky.

K dobru má potom ešte zápas v Holíči, ktorý sa bude hrať v máji. Úlohu budú mať zeleno-bieli sťaženú, pretože pre zranenia im chýba viacero hráčov. Okrem dlhodobo zraneného Branišu nie je fit ani Lančarič, Kukučka či Král.

V okolí Trnavy od rána vytrvalo prší, v čase stretnutia ešte hrozia zrážky, ale už v nižšej intenzite.

1   Beluša 22 16 4 2 52:23 52 16
2   Malženice 21 12 4 5 45:27 40 10
3   Bánovce 23 11 5 7 42:27 38 5
4   Vrbové 23 10 8 5 43:38 38 2
5   Častkovce 23 12 4 7 40:28 37 4
6   Šimonovany 23 11 4 8 35:24 37 1
7   Domaniža 23 10 6 7 39:41 36 3
8   Trenčianske Teplice 23 10 3 10 45:39 33 0