Futbal, 8. liga A: Buková strelila Borovej poltucet, Dlhá vyhrala v Opoji

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.5.2016, 19.51, prispievatelia

Líder zo Špačiniec nezaváhal a vyhral v Malženiciach 4:2 nad béčkom Dynama. Favorit viedol po polčase už 3:0, zníženie Tomoviča a Digaňu body domácim neprinieslo.

Futbal, 8. liga A: Buková strelila Borovej poltucet, Dlhá vyhrala v Opoji

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Dolné Dubové vyhrávalo v Slovenskej Novej Vsi už 2:0, ale ani tento polčasový výsledok výhru hostí neznamenal. Na góly Gottwalda s Hanuštiakom odpovedali v druhej časti hry Plavucha s Hustým. Body sa tak delili.

Borová síce viedla po góle Petráša nad Bukovou 1:0, ale hostia poltuctom gólov stav skóre otočili a vezú domov tri body.

Dlhá aj zásluhou dvoch presných zásahov Šušotu vyhrala v Opoji 3:2. Za víťazný tím sa trafil aj Kožányi, za domácich mali presnú mušku Novák a Urban.

Vlčkovce porazili Horné Dubové 3:2. Za domácich sa presadil dvakrát Sivák a raz Baša. Za hostí premenil pokutový kop Jurica a druhý gól dal Hrčka.

Lovčice viedli v Bíňovciach po polčase 1:0, ale domáci v závere otočili stav skóre, keď Ryšavý premenil penaltu a Kumančík neskôr rozhodol o troch bodoch pre Bíňovce.

8. LIGA A – 16. KOLO:

Malženice B –Špačince 2:4 (0:3)

Góly: 73. Tomovič, 79. Digaňa – 2. a 76. J. Chudý, 17. Palšovič, 28. D. Chudý

Borová – Buková 1:6 (1:4)

Góly: 6. Petráš – 12. Zeleňák, 28. a 53. Jaraba, 39. Mišči, 41. Vittek, 83. Brimus

Slovenská Nová Ves – Dolné Dubové 2:2 (0:2)

Góly: 50. Plavucha, 83. Hustý – 21. Gottwald, 39. Hanuštiak

Opoj – Dlhá 2:3 (0:1)

Góly: 54. Novák, 56. Urban – 45. a 69. Šušota, 52. Kožányi

Vlčkovce – Horné Dubové 3:2 (2:1)

Góly: 23. a 30. Sivák, 79. Baša – 40. Jurica (z pen), 57. Hrčka

Bíňovce – Lovčice 2:1 (0:1)

Góly: 83. Ryšavý (z pen), 90. Kumančík – 37. Maar