Futbal, 7. liga B: Brankár Šípkového v Dolnom Lopašove inzultoval rozhodcu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.5.2016, 20.42, prispievatelia

Trakovice nedali šancu Ostrovu a vyhrali 5:0. Hetrikom sa v zápase blysol Peter Kubiš, jeden gól dali Bališ a Matúš Janovič.

Futbal, 7. liga B: Brankár Šípkového v Dolnom Lopašove inzultoval rozhodcu

V súboji Madunice - Prašník sa tešili domáci (v zelenom). Jaroslav Chalány (pri lopte) strelil dva góly. Foto: Ján Král

Chtelnica sa v Banke strelecky presadila až za stavu 0:4, ale góly Mariana Bogoru a Ondreja Zemka nič na majiteľovi troch bodov nezmenili.

Veselé viedlo v Kľačanoch po polčase 2:1, no domáci po góle Slamku v 52. minúte dokázali vyrovnať. Za hostí sa trafili Gula a Krajčo.

Ten kto prišiel v Šterusosch na futbal až v druhom polčase, žiadny gól nevidel. Všetkých päť presných zásahov totiž padlo v prvom dejstve. Hostia z Bojničiek viedli po jedenástich minútach už 3:0 a zdalo sa byť rozhodnuté. Domáci po góloch Dominka Žilku a Jozefa Nesteša znížili, ale na body to napokon nestačilo.

Dubovany po dvoch góloch striedajúceho Lietavca zo záveru duelu porazili Pečeňady. Pred poslednými Šterusmi už majú náskok štyri body.

V zápase Ratnovce – Koplotovce bolo skóre ako na hojdačke. Domáci viedli 2:0 aj 3:2, lenže hostia vždy dokázali vyrovnať. Až posledný gól Ratnoviec, ktorý dal z pokutového kopu Marek Bílik, znamenal výhru pre domácich. Celkovo sa zápas skončil 5:4 a do listiny strelcov sa zapísalo až osem rôznych strelcov.

Madunice si aj zásluhou hetriku Jozefa Hargaša poradili s Prašníkom. Pod celkovú výhru 5:1 sa podpísal aj dvojgólový Jaroslav Chalány.

V zápase Dolný Lopašov – Šípkové bolo v závere rušno. V 89. minúte za rozhodnutého stavu 6:2 pre domácich dostal červenú kartu Andrej Kolník, ktorý sotil rozhodcu Jančoviča. Incident mal dohru aj po záverečnom hvizde, keď podľa dostupných informácií Kolníkov brat brankár Martin Kolník kopol arbitra Jančoviča a ten spadol na zem. Situácia bude mať dohru na disciplinárnej komisii.

ALNA 7. LIGA B – 24. KOLO:

Kľačany – Veselé 2:2 (1:2)

Góly: 29. Köplinger, 52. Slamka – 22. Gula, 39. Krajčo

KĽAČANY: Bôžik - Strnisko, Peťko, Lukáš Ďuriš, Lamparský, Mikuš, Baraniak, Bojňanský, Ďuriš, Köplinger, Slamka (Pavelka, Hudák)

VESELÉ: Strecký - Urban, Michalčík, Bartovic, Konček, Konečný, Dadík, Klúčovský, Gula, Krajčo, Lesay (Bokor)

Madunice – Prašník 5:1 (4:1)

Góly: 3. a 40. Chalány, 5., 10. a 81. Hargaš – 17. Bielik

MADUNICE: Tonkovič - Žuffa, Žažo, Blaho, Mesároš, Pisarik, Kabát, Hargaš, Chalány, Polák, Sedláčik (Stankovič, Hromada, Hyben)

PRAŠNÍK: Kulich - Ondrej Bielik, Konkuš, Adamec, Rastislav Bielik, Obuch, Kurňavka, Kazík, Žažo, Holán, Kubík (Konkúš, Priebracha)

Banka – Chtelnica 4:2 (3:0)

Góly: 28. Szabo, 31. a 36. Hornák, 47. Pazderka – 48. M. Bogora, 65. O. Zemko

BANKA: Mišák - Varga, Tomiš, Belan, Szabo, Kusý, Hornák, Pazderka, Vajsábel, Burzík, Bogora (Krajčech, Babiš, Džubina)

CHTELNICA: Piačka - Rechtorík, Kičina, Bílik, Melicher, Piešťanský, Tomáška, Brisuda, Zemko, Bogora, Hrčka (Kubiš)

Trakovice – Ostrov 5:0 (3:0)

Góly: 16. Bališ, 17., 79. a 88. Kubiš, 40. M. Janovič (z pen)

ČK: 48. Kabát (Ostrov)

TRAKOVICE: Kollár - Radošovský, Žemla, Tolarovič, Bališ, Čepčány, Janovič, Komarňanský, Chudý, Ščasnovič, Kubiš (Dujsík, Tomovič, F. Janovič)

OSTROV: Jankech - Regina, Bolješik, Klasovitý, Valo, Mitošinka, Bernard Svetlík, Peter Kabát, Legiň, Pavol Kabát, Patrik Svetlík

Dolný Lopašov – Šípkové 6:2 (3:1)

Góly: 14. a 90. Hornák, 15. Masárik, 43. a 75. Mačica, 79. T. Zemko – 41. Kubík, 52. L. Oška

ČK: 89. A. Kolník (Šípkové)

D. LOPAŠOV: Pavelský - Beblavý, Buchel, Lenghart, Braniša, Masárik, Gula, Hornák, Lukáč, Vrbovský, Mačica (Kubiš, Mačica,  Zemko)

ŠÍPKOVÉ: Martin Kolník - Andrej Kolník, Lukáš Oška, Radovan Oška, Šalát, Hanuliak, Puvák, Kubík, Koyš, Žitňanský, Kusý (Držík)

Šterusy – Bojničky 2:3 (2:3)

Góly: 26. Žilka, 45. Nesteš – 2. a 3. Bučko, 11. Mihina

ŠTERUSY: Palkech - Lukáš Žilka, Dovičič, Gvizd, Nesteš, Nosko, Brezina, Strapatý, Madunický, Dominik Žilka, Sereda (Nesteš)

BOJNIČKY: Marek Šesták - Václavík, Špáčil, Vyhlídal, Kabát, Daniel Šesták, Mihina, Pavelka, Kubíček, Bučko, Dekan (Pavelka)

Ratnovce – Koplotovce 5:4 (3:2)

Góly: 3. Boďo, 17. Šiška (z pen), 44. Petrík, 62. a 81. Bílik (druhý z pen) – 38. Tajber, 43. Kováč, 47. Lackovič, 90. Bališ

RATNOVCE: Lazový - Pulman, Bílik, Kútny, Kalaba, Šiška, Brezovan, Petrík, Žák, Boďo, Kopal (Bírešík)

KOPLOTOVCE: Poláčik - Strnisko, Peťovský, Volko, Tajber, Kováč, Bališ, Lackovič, Halas, Slovák, Kyjak (Bališ)

Dubovany – Pečeňady 2:0 (0:0)

Góly: 70. a 87. Lietavec

DUBOVANY: Martin Kollár - Jozef Kollár, Klein, Kusý, Brucháč, Masarik, Dovičič, Šimon Strečanský, Skaličan, Masaryk, Martin Strečanský (Lietavec, Bubák, Horňák)

PEČEŇADY: Vidlička - Michalčík, Durdy, Jankovič, Daniška, Lužák, Karaba, Svitek, Moravčík, Tomáš Ondrášik, Jakub Ondrášik (Mitošinka, Gergely)

1   Dolný Lopašov 24 17 4 3 83:26 55 19
2   Koplotovce 24 16 0 8 54:34 48 12