Futbal, 4. liga: Beluša má po prehre Malženíc istý postup, Boleráz vyhral z penalty

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.5.2016, 20.23, prispievatelia

Jaslovské Bohunice ešte v sobotu porazili Partizánske 2:0. Prvý gól zápasu dal v 8. minúte Pavlík, druhý presný zásah pridal v 67. minúte Bakši.

Futbal, 4. liga: Beluša má po prehre Malženíc istý postup, Boleráz vyhral z penalty

Róbert Humel (v modrom vo výskoku) hral proti Častkovciam na hrote útoku Bolerázu. Napokon to bol on, kto strelil v bojovnom stretnutí rozhodujúci gól, keď premenil penaltu. Foto: Ján Král

Malženice na vlastnom ihrisku prekvapivo podľahli Prečínu 0:2. Dynamo sa strelecky nepresadilo, penaltu v 34. minúte za bezgólového stavu nepremenil domáci Gogolák.

Vrbové odišlo z Domaniže bez bodu. Na dva góly domáceho Sádeckého dokázal odpovedať iba Gažík.

Boleráz vyhral nad Častkovcami tesne 1:0, keď v 67. minúte premenil pokutový kop domáci Róbert Humel.

Beluša síce prehrala 1:4 v Bánovciach nad Bebravou, pred Malženicami má však štyri kolá pred koncom dvanásťbodový náskok a lepšie vzájomné zápasy. Postup jej tak už nemôže utiecť ani matematicky.