Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Partizánskom, Boleráz v Kanianke

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.5.2016, 15.23, Ján Král

Futbalisti Malženíc zvládli zápas v Partizánskom a po víťazstve 3:1 im stále patrí druhá priečka tabuľky. K bodom Dynamu pomohli dva góly Kočiša a jeden Petra Ľubomíra Balážika.

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Partizánskom, Boleráz v Kanianke

Peter Líška strelil jeden z troch góloch Bolerázu. Foto: Ján Král

Malženiciam dýchajú na chrbát Šimonovany, ktoré bodovali naplno vo Vrbovom. Zvíťazili 4:3, pričom už prehrávali dvojgólovým rozdielom.

Jaslovské Bohunice s Bánovcami predviedli solídny futbal, zápasu chýbali iba góly. Skórovať pritom mohli oba tímy.

Boleráz potvrdil nárast formy a na pôde poslednej Kanianky vyhral 3:1. Domáci síce viedli od ôsmej minúty, ale ešte do prestávky vyrovnal Líška a v závere strhli výsledok v prospech Slavoja Kitta a Humel.

4. LIGA SZ – 27. KOLO:

Jaslovské Bohunice – Bánovce 0:0

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Kolarovič, Sekera, Jakubička, Broš, Machovič (83. Koleno), Krajčovič, Bakši, Poláček, Doka, Pavlík

Partizánske – Malženice 1:3 (0:2)

Góly: 57. Kučera – 29. P. Ľ. Balážik, 32. a 64. Kočiš

MALŽENICE: D. Hluch – M. Hlúch, Zvolenský, Hutár, Lulovič, Král, Kukučka, P. Ľ. Balážik, R. T. Balážik, Kočiš, Rapavý (80. Gogolák)

Vrbové – Šimonovany 3:4 (2:3)

Góly: 13. Spál, 20. Zelenay, 54. Strecký – 29. Halás, 35. Oršula, 45. Baláška, 82. Chrenko

VRBOVÉ: Amcha – Ďuračka, Andrísek, Vlado, Strecký, Šimor (87. Michálek), T. Gažík, Majgot (62. Kurinec), Sumer, Spál, Zelenay

Kanianka – Boleráz 1:3 (1:1)

Góly: 8. Švolík – 25. Líška, 87. Kitta, 90. Humel

BOLERÁZ: Hrivňák – Klačo (71. Neštický), Mir. Daniš (71. Mikinič), Lalík, Kitta, Onder, Németh, Mackovčín, Líška, Blaško (90. Vahalík), Humel

Prečín – Trenčianske Teplice 2:0

Holíč – Beluša 1:1

Častkovce – Domaniža 4:0

Nová Dubnica – Trenčianske Stankovce 1:1