Futbal, 8. liga A: Lovčice strelili Borovej pätnásť gólov, v Bíňovciach úradoval Kumančík

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.5.2016, 16.07, Ján Král

Lovčice deklasovali Borovú, súperovi uštedrili nakladačku 15:2! Šiestimi gólmi sa blysol Matúš Jobek, hetrik pridali Marek Jobek a Dušan Ondrejíček. Do štatistík sa zapísali aj Grgáč, Vilinovič a Kučera. Dva čestné úspechy hostí, ktorí dohrávali zhruba poslednú polhodinu iba v desiatich, vsietil ešte v prvom dejstve Michal Krajčovič.

Futbal, 8. liga A: Lovčice strelili Borovej pätnásť gólov, v Bíňovciach úradoval Kumančík

Momentka zo súboja Bíňovce - Malženice B. Foto: TJ Bíňovce

Bíňovciam vystrieľal triumf nad béčkom Malženíc Martin Kumančík, autor štyroch gólov. Jeden pridal Opálek, za hostí skórovali Nemček a Smolka.

Vlčkovce nad Slovenskou Novou Vsou dvakrát viedli, body sa ale napokon delili, pretože hostia dokázali vždy odpovedať.

Dlhá si poradila s Bukovou, domácich naštartoval gól do kabíny, v druhom polčase pridali ďalšie zásahy. Hostia znížili desať minút pred koncom na konečných 3:1.

Špačince potvrdili oprávnenosť prvej priečky víťazstvom v Dolnom Dubovom, druhý celok tabuľky zdolali suverénne 5:1.

8. LIGA A – 19. KOLO:

Bíňovce – Malženice B 5:2 (3:0)

Góly: 13., 19., 49. a 62. M. Kumančík, 15. P. Opálek – 57. E. Nemček, 70. Smolka

Vlčkovce – Slovenská Nová Ves 2:2 (2:2)

Góly: 19. Sivák, 31. Plechlo – 25. Hustý, 36. Trog

Lovčice – Borová 15:2 (5:2)

Góly: 10., 27., 32., 62., 70. a 79. Matúš Jobek, 17., 64. a 65. Marek Jobek, 55., 78. a 82. Dušan Ondrejíček, 34. Grgáč, 75. Vilinovič, 84. Kučera – 23. a 38. Michal Krajčovič

Autor šiestich gólov Lovčíc Matúš Jobek. Foto: Tomáš Kučera

Dlhá – Buková 3:1 (1:0)

Góly: 45. a 72. Kaman, 53. Klukavý – 80. Brimus

Dolné Dubové – Špačince 1:5 (1:2)

Góly: 41. Hrušovský – 26.a 53. P. Palšovič, 42. Juran, 47. D. Chudý, 88. Kovačovič