Futbal, 7. liga A: Dolné Orešany vyhrali v Naháči, Suchá remizovala s Ružindolom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.5.2016, 21.02, prispievatelia

Pavlice vyhrali vďaka dvom gólom Mareka Kanisa nad Kátlovcami. Za domácich sa strelecky presadil Daniel Hupka.

Futbal, 7. liga A: Dolné Orešany vyhrali v Naháči, Suchá remizovala s Ružindolom

Dolnoorešanci sa tešili v tomto kole z víťazstva. Ilustračné foto: Ján Král

Dolné Orešany si odvážajú tri body z Naháča. O všetkom rozhodlo dvanásť minút z druhého polčasu, kedy dali hosti štyri góly. Po dva zásahy zaznamenali Kulíšek a Šimonovič, jeden pridal Rabara. Čestný úspech Naháča dal Martin Garažia.

Košolná šiestimi gólmi porazila Trstín, strelecky sa darilo najmä Romanovi Gregušovi, autorovi štyroch gólov. Doplnili ho Holekši a Volek.

Suchá sa s Ružindolom rozišla bez gólov, obe mužstvá si tak pripisujú do tabuľky bod.

Rezerva Boleráza vyhrala v Dobrej Vode 2:0, oba góly si pripísal Viktor Šmidovič.

Voderady viedli v súboji s Bielym Kostolom v 11. minúte už 2:0, celý zápas napokon vyhrali domáci 3:1. Góly dali Zelenský, Cíferský a Sivoň. Za hostí znižoval Lukáš Jurina.

Gól z druhej minúty stačil rezerve Jaslovských Bohuníc na zisk troch bodov v Bohdanovciach. Autorom gólu bol Ľuboš Hrčka zo štandardky.

Ešte vo štvrtok v dohrávke remizovalo béčko Bolerázu s Bučanmi 2:2.

SWAN 7. LIGA A – 27. KOLO:

Kátlovce – Pavlice 1:2 (1:1)

Góly: 45, Hupka – 17. a 60. Kanis

KÁTLOVCE: Jurkas - Krchnár, Vyhlidal, Roman Hlavatovič, Hupka, Miroslav Sliva, Uváček, Marek Hlavatovič, Daniel Sliva, Šimončič, Sekera (Beňo)

PAVLICE: Alchus - Kollár, Dunda, Bočko, Ševčík, Križan, Ladislav Kubík, Michal Kubík, Poništiak, Kanis, Polednák (Stasinka)

Naháč – Dolné Orešany 1:5 (0:1)

Góly: 71. Martin Garažia – 16. Rabara, 55. a 67. Kulíšek, 56. a 61. Šimonovič

NAHÁČ: Šutta - Šarabok, Fančovič, Michal Garažia, Denis Lopatka, Čavara, Palkovič, Martin Garažia, Marek Lopatka, Martin Hodulík, Martin Sersen (Marcel Sersen)

D. OREŠANY: Hudek - Rábara, Rabara, Daniel Tománek, Zajíc, Barančík, Dušan Tománek, Novák, Kamenický, Šimonovič, Kulíšek (Illeš, Holovič)

Košolná – Trstín 6:2 (2:0)

Góly: 10., 34., 55. a 85. Greguš, 66. Holekši, 79. Volek – 80. Vörös, 88. Nestarec

KOŠOLNÁ: Chudják - Kosnáč, Bobok, Greguš, Holekši, Volek, Zachar, Váry, Houdek, Ševčík, Hrušovský (Kollár)

TRSTÍN: Indrišek - Fedor, Nestarec, Ormandy, Hlávek, Boledovič, Vörös, Klokner, Štibraný, Šuran, Javorek (Zuzčák)

Suchá – Ružindol 0:0

SUCHÁ: Sloboda - Pospíšil, Matúšek, Kocian, Kandera, Šišmič, Valovič, Macko, Slovák, Bílik, Jankovič (Januš, Babušík, Hujsi)

RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Morong, Moncman, Martin Turoň, Daniel Turoň, Horváth, Bardáč, Vrždiak, Pavol Turoň, Ščipák (Domorak)

Dobrá Voda – Boleráz B 0:2 (0:1)

Góly: 30. a 46. Šmidovič

D. VODA: Dubrava - Hrašna, Danko, Prvý, Paldan, Tomáš Novák, Ondruška, Marián Novák, Hasala, Chnapko, Galovič (Kubiš, Chmela)

BOLERÁZ B: Kormúth - Marek Daniš, Miškovič, Peter Daniš, Martin Daniš, Ostradický, Puschenreiter, Jurák, Zvolenský, Šige, Šmidovič (Gergel)