Futbal, 7. liga A: Naháč vyhral v Trstíne, Košolná v Ružindole

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.5.2016, 20.19, prispievatelia

Rezerva Boleráza strelila Suchej poltucet gólov, hetrikom sa za domácich prezentoval Martin Daniš. Na tri góly potreboval iba tridsať minút hry. Strelecky sa darilo aj Vahalíkovi, Neštickému a Šigemu. Za hostí premenil penaltu Pospíšil.

Futbal, 7. liga A: Naháč vyhral v Trstíne, Košolná v Ružindole

V dueli Jaslovských Bohuníc B a Voderád sa zrodila remíza. Archívne foto: Ján Král

Hetrik zaznamenal aj Adam Polednák z Pavlíc, jeho mužstvu to proti Bohdanovciach stačilo iba na bod. Zápas sa skončil remízou 4:4. Za hostí dal dva góly Heriban a po jednom pridali Habala a Lenivý.

Remízou sa skočil aj duel medzi rezervou Jaslovských Bohuníc a Voderád. Domáci viedli po zásahu Šimona Chalányho z druhého polčasu. Hostia vyrovnali po góle Dubovského zo 62. minúty.

Biely Kostol porazil Bučany 2:0, oba góly padli v prvom polčase. Do listiny strelcov sa zapísali Lukáš Jurina a Andrej Adámek.

Košolná si vybojovala v Ružindole všetky tri body, vyhrala 2:0. V závere prvého polčasu dal prvý gól zápasu Martin Volek, v závere druhej časti hry pridal druhý gól Martin Holekši.

Naháč vyhral v Trstíne 3:1 a svojho súpera odsunul na posledné miesto v tabuľke. Góly víťazov dali Patrik Palkovič a Peter Šarabok. Druhý menovaný sa trafil dvakrát.

Kátlovce bodovali naplno v Dolných Orešanoch po výsledku 2:1, keď ich góly dali Marek Hlavatovič a Daniel Sliva. Domáci v zápase vyhrávali, ale gól Kulíšeka napokon neznamenal ani bod.

SWAN 7. LIGA A – 28. KOLO:

Boleráz B – Suchá nad Parnou 6:1 (5:0)

Góly: 8., 21. a 38. Martin Daniš, 10. Vahalík, 18. Neštický, 70. Šige – 55. Pospíšil (z pen)

BOLERÁZ B: Kormúth - Marek Daniš, Miškovič, Peter Daniš, Martin Daniš, Ostradický, Puschenreiter, Šige, Neštický, Vahalík, Kurinec (Šmidovič)

SUCHÁ: Sloboda - Pospíšil, Matúšek, Kocian, Šišmič, Brestovanský, Macko, Slovák, Jankovič, Valovič, Hujsi (Banovič, Brešťanský, Babušík)

Pavlice – Bohdanovce 4:4 (1:0)

Góly: 16. Kanis, 51., 74. a 88. (druhý z pen) Polednák – 49. a 54. Heriban, 62. Habala, 85. Lenivý

PAVLICE: Alchus - Kollár, Dunda, Dubovský, Ševčík, Križan, Bočko, Kubík, Poništiak, Kanis, Polednák (Tomaškovič)

BOHDANOVCE: Kopúnek - Janec, Palšovič, Doboš, Novosedlík, Hrašna, Kövor, Heriban, Habala, Lenivý, Nádaský (Palšovič, Krivda)

Jaslovské Bohunice B – Voderady 1:1 (0:0)

Góly: 50. Chalány – 62. Dubovský

J. BOHUNICE B: Hrdlovič - Remenár, Horváth, Jaroška, Sládeček, Hrčka, Kaľuha, Michalička, Chalány, Gajarský, Sokolovič (Krajčovič, Matovič, Padyšák)

VODERADY: Hutár - Zelenský, Trog, Páleník, Kondákor, Cíferský, Dubovský, Brestovanský, Šurina, Rosypál, Čarnogurský (Sivoň, Páleník, Šoka)

Biely Kostol – Bučany 2:0 (2:0)

Góly: 16. L. Jurina, 43. A. Adámek

B. KOSTOL: Svitek - Čmehýl, Marek Jurina, Kobza, Jurina, Samák, Gažovič, Andrej Adámek, Hoblík, Ľuboš Adámek, Sucháň (Cagáň, Laczó, Pösinger)

BUČANY: Jamrich - Hlučil, Fančovič, Bunček, Hubinák, Habes, Benko, Suchoň, Sokolovič, Ionel Rafi, Kosnáč (Hornák)