Futbal, 5. liga: Zvončín otočil zápas proti Oreskému, Hlohovec vyhral nad Veľkými Kostoľanmi

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.5.2016, 20.55, prispievatelia

Zvončín vedie tabuľku o dva body pred Hlohovcom, ale na výhru nad Oreským sa narobil. Hostia viedli po polčase 1:0, no góly Semanka a Dolinaja napokon rozhodli o troch bodoch pre domácich. Zvončín dohrával duel bez vylúčeného Vandáka.

Momentka zo stretnutia Trebatice - Drahovce. Foto: Miroslav Ledecký

Hlohovec vyhral nad Veľkými Kostoľanmi 2:1. Na vedúci gól Suchánka odpovedal v druhom polčase Janíček, ale minútu po jeho zásahu rozhodol druhým gólom o osude zápasu Adamík.

Klub sa ešte nevzdal možnosti získania troch odpočítaných bodov späť, vec z jesene so zbernou faktúrou uhradenou na iný účet, sa napokon ukázala ako problém. V Hlohovci veria, že revízna komisia ešte rozhodne v prospech Slovana.

Trebatice porazili Drahovce 4:2. Góly začali v zápase padať až v druhom polčase, keď za domácich rozvlnili sieť Chebeň, Machač, Směřička a Chochula. Za hostí znižovali Gabriš a z penalty Zajac.

Horné Orešany vybojovali po remíze s Mokrým Hájom bod. V závere prvého polčasu sa za domácich trafili Zajíček a Planeta.

Krakovany dostali v Gbeloch štyri kúsky a domov odišli naprázdno.

Darilo sa Križovanom, tie porazili Spartak Šaštín-Stráže rozdielom triedy 3:0. O góly sa postarali Táčovský, Málik a Baláž.

5. LIGA ZÁPAD – 24. KOLO:

Trebatice – Drahovce 4:2 (0:0)

Góly: 48. Chebeň, 51. Machač, 73. Směřička, 76. Chochula – 57. Gabriš, 81. Zajac (z pen)

TREBATICE: Veselý - Zemko, Stredák, Chebeň, Chochula, Směřička, Zelenay, Hrnčiar, Machač, Pekarovič, Škamla (Bíro, Pažík, Miklovič)

DRAHOVCE: Paulovič - Šerjeník, Michálek, Poláčik, Šúst, Horúcka, Zajac, Martin Vančo, Sedlák, Dominik Vančo, Gabriš (Potrok, Bihari)

Zvončín – Oreské 2:1 (0:1)

Góly: 55. Semanko, 72. Dolinaj – 26. Pavlačka

ČK: 66. Vandák (Zvončín)

ZVONČÍN: Smolek - Vandák, Krajčovič, Poláček, Klenkovič, Sládeček, Zelenský, Dolinaj, Brečka, Drozda, Semanko (Bron, Kopčan, Backa)

Horné Orešany – Mokrý Háj 2:2 (2:1)

Góly: 37. Zajíček, 44. Planeta – 4. Čermák, 87. Sloboda

H. OREŠANY: Ostrihoň - Zajíček, Horník, Galgóci, Malý, Magdolen, Planeta, Zvonár, Mekký, Krchnavý, Blažo (Blažo, Beňovič)