Futbal, 8. liga A: Za Špačince skóroval aj brankár, Opoj porazil Vlčkovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.5.2016, 21.13, prispievatelia

Rezerva Malženíc nastrieľala Dlhej poltucet, k dvojgólovému strelcovi Šrámekovi sa pridali Nemček, Bežuch Hruška a Katrušák.

Jozef Izakovič (v žltom) z tejto šance ešte neskóroval, v priebehu zápasu ale pridal dva góly. Celkovo ich strelil v tomto ročníku už 22. Foto: Ján Král

Bíňovce vyhrali v Slovenskej Novej Vsi 3:1. Dva góly strelil Kumančík a jeden pridal Strečanský. Hostia si dovolili luxus v podobe dvoch nepremenených pokutových kopov.

Opoj vybavil susedov z Vlčkoviec gólovo už do polčasu a vyhral rozdielom triedy 3:0. Sieť napli Mrva, Polakovič a Urban.

Horné Dubové zabralo proti Borovej až po remízovom polčase, o výhre 3:1 rozhodli Jurica a Somorovský.

Vyhralo aj Dolné Dubové, ktoré porazilo Bukovú 2:1. Po domácich góloch Gottwalda a Horníka korigoval stav skóre hosťujúci Vittek v závere duelu.

Suverénne Špačince vyhrali nad Lovčicami 4:0. Posledný gól zaznamenal z penalty gólman Marián Gebauer.