Futbal, 8. liga B: Kočín-Lančár porazil Moravany, Horné Otrokovce otočili proti Sokoloviciam

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.5.2016, 21.53, prispievatelia

Sokolovce viedli v Horných Otrokovciach v 50. minúte už 2:0 a zdalo sa byť rozhodnuté. Domáci však dvoma gólmi v priebehu piatich minút vyrovnali a o ďalších šesť minút dali aj víťazný gól. Na góly hostí v podaní Jašíka a Tomáša Pavloviča odpovedali Matečný, Nemčok a Korchaň.

Brankár Moravian Lamini duel v Kočíne-Lančári pre vylúčenie z 37. minúty nedochytal. Archívne foto: Ján Král

Pastuchov porazil Žlkovce 4:1. Do polčasu bolo skóre už 3:0 a tak si v závere kopol penaltu aj domáci gólman Minarovič.

Lukáš Velšic zachránil domácej Nižnej aspoň bod v dueli proti Dolnému Trhovišťu. Hostia viedli od 37. minúty po zásahu Vilčeka, skúsený stredopoliar vyrovnával v 88. minúte.

Kočín-Lančár porazil Moravany rozdielom triedy 4:1. Je otázne ako by sa zápas skončil, keby nebol v prvom polčase vylúčený brankár hostí Lamini.