Futbal, 3. liga: Neded zdolal céčko Spartaka, Šamorín už má istý postup

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 5.6.2016, 17.04, Ján Král

Céčko Spartaka prehralo v 32. kole tretej ligy na pôde Nededu 2:4. V stretnutí mužstvo zo Šúroviec viedlo po góle Horvátha z 12. minúty, o dve minúty neskôr ale vyroval Valachovič.

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Domáci mali výborný nástup do druhého polčasu, keď v rozpätí 50. až 54. minúty strelili tri góly, čo rozhodlo o výsledku.

Magdolen síce už v 55. minúte znížil na 4:2, ďalší gól už ale v stretnutí nepadol. Hostia mali ťažké srdce na rozhodcovskú trojicu.

"Začalo sa o pol hodinu neskôr pre prietrž mračien. Veľa spoločného s futbalom to nemalo, domáci všetko vsadili na odkopávanie, za pár minút druhého zápasu rozhodli o výsledku. Najradšej by sme na takýto zápas zabudli, ale ani nie tak z našej strany, ako celkovo," povedal k stretnutiu tréner Spartaka C Miroslav Hájiček.

Šamorín vyhral nad spojeným družstvom Prievidze a Handlovej 5:0 a zabezpečil si tak definitívne postup do druhej ligy.

3. LIGA – 32. KOLO:

Neded – Spartak C/Šúrovce 4:2 (1:1)

Góly: 14. a 54. Valachovič, 50. a 52. Kingley Iheme – 12. J. Horváth, 55. Magdolen

SPARTAK: Orichel – Blaško, Dzíbela, Mišura, Kovársky, Hlavna, Magdolen, Herák, Horváth, Pikulík, Tran Anh (80. Ocelka)

Šamorín – Prievidza-Handlová 5:0

Púchov – Nemšová 1:1

Komárno – Topoľčany 3:0