Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice a Vrbové vyhrali domáce zápasy

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 5.6.2016, 22.28, Ján Král

Malženice doma viedli nad Bánovcami gólom Luloviča z deviatej minúty. Hneď vzápätí ale vyrovnal Kosiba. Hostí to nakoplo a napokon vyhrali na pôde druhého celku tabuľky 4:1. O striebornú priečku bude musieť Dynamo bojovať do samého záveru, pretože si na ňu robia zálusk aj Šimonovany, ktoré zvíťazili v Kanianke.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice a Vrbové vyhrali domáce zápasy

Adam Pavlík strelil jeden z gólov Jaslovských Bohuníc. Foto: Ján Král

Vrbové zdolalo na domácej pôde Holíč 4:2. Pod výsledok sa podpísali gólmi Doktor, Ďuračka, Spál a Sumer.

Jaslovské Bohunice si poistili zotrvanie v súťaži výhrou 3:1 nad Trenčianskymi Teplicami. Pokoj do klubu priniesli zásahy Machoviča, Kolena a Pavlíka.

Naopak, Bolerázu hrozí, že ak v ďalšom kole nezaboduje a budú vypadávať tri mužstvá, môže sa ocitnúť v zóne ohrozenia. V Prečíne si mohol Slavoj poistiť budúcnosť, viedol už dvojgólovým rozdielom, na domáci dokázali v 88. minúte vyrovnať na konečných 2:2.