Futbal, 7. liga B: Madunice zdolali Dolný Lopašov, Šípkové rozstrieľalo Banku

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.6.2016, 20.41, prispievatelia

Šterusy viedli v Kľačanoch od prvej minúty 1:0, ale ani gól Seredu neznamenal pre hostí body. Domáci vyrovnali Slamkom na 1:1 a v 57. Minúte rozhodol Bojňanský.

Momentka zo súboja Madunice - Dolný Lopašov. Foto: Miroslav Ledecký

Banka prišla do Šípkového iba s desiatimi hráčmi a podľa toho to aj vyzeralo. Domáci vyhrali 7:0, hetrik zaznamenal Daniel Koyš.

Dolný Lopašov prehral v Maduniciach 3:4, ale to nič nemení na ich výhre v celej súťaži. V poslednom stretnutí v sezóne sa za domácich trafil dvakrát Matúš Polák a po jednom zásahu pridali Žuffa a Pisarik. Za hostí skórovali Mačica, Lukáč a Beblavý.

Trakovice vyhrali nad Veselým 5:1, ale diváci si na prvý gól museli počkať až do druhého polčasu. Napokon to bola jednoznačná záležitosť a skóre pečatil z penalty domáci gólman Kollár.

Prašník si body s Pečeňadmi po remíze 2:2 delil. Domáci síce viedli po góle Konkuša, ale v závere museli bojovať aspoň o remízu.

Dubovany vyhrali nad Ratnovcami 3:0. Situáciu mali však uľahčenú, pretože hostia prišli iba deviati.

Chtelnica sa rozlúčila so sezónou výhrou nad Koplotovcami 4:0. O góly sa postarali Tomáška, Marian Bogora, Cíbrín a Bílik.

ALNA 7. LIGA B – 30. KOLO:

Kľačany – Šterusy 2:1 (1:1)

Góly: 40. Slamka, 57. Bojňanský – 1. Sereda

KĽAČANY: Kubatka - Matiašovič, Lukáš Ďuriš, Peťko, Paulovič, Strnisko, Vladimír Ďuriš, Köplinger, Gula, Slamka, Bojňanský (V. Ďuriš, Šajánek, Bôžik)

ŠTERUSY: Palkech - Gvizd, Lukáš Žilka, Jozef Nesteš, Strapatý, Nosko, Madunický, Sereda, Dominik Žilka, Mário Nesteš, Grivalský

Šípkové – Banka 7:0 (3:0)

Góly: 2., 12. a 65. Koyš, 7. Puvák, 57. Žák, 77. a 84. Kubík

ŠÍPKOVÉ: Líška - Lukáš Oška, Puvák, Nižňanský, Radovan Oška, Koyš, Kubík, Šalát, Držík, Kimerling, Hanuliak (Žák, Kusý)

BANKA: Mišák - Babiš, Benko, Varga, Kusý, Lulovič, Burzík, Belan, Šnajdar, Korchan

Madunice – Dolný Lopašov 4:3 (0:1)

Góly: 58. a 76. Polák, 62. Žuffa (z pen), 84. Pisarik – 40. Mačica, 71. Lukáč, 80. Beblavý

MADUNICE : Tonkovič - Žuffa, Žažo, Stankovič, Kabát, Kosa, Mesároš, Pisarik, Polák, Rusnáčik, Chalány (Horváth, Sedláčik, Hyben)

D. LOPAŠOV: Pavelský - Buchel, Beblavý, Lenghart, Macko, Masárik, Gula, Lukáč, Mačica, Vrbovský, Hornák (Kubiš, T. Zemko, Kabela)

Chtelnica – Koplotovce 4:0 (3:0)

Góly: 5. Tomáška, 17. M. Bogora, 44. Cibrín, 89. Bílik

CHTELNICA: Piačka - Dávid Zemko, Bílik, Rechtorík, Melicher, Brisuda, Piešťanský, Tomáška, Cibrín, Bogora, Ondrej Zemko (Kičina, Suchán, Slabý)

KOPLOTOVCE: Konečný – P. Lackovič, Škreňo, Volko, Strnisko, Peťovský, Tajber, Schmizing, Kováč, Zámečník, Halas (M. Lackovič, Bališ)

Trakovice – Veselé 5:1 (0:0)

Góly: 47. Janovič, 54. Kubiš, 60. Krajčovič, 82. Bališ, 90. Kollár ( z pen) – 64. Konečný

TRAKOVICE: Kollár - Žemla, Jakub Tolarovič, Bališ, Janovič, Marcel Tolarovič, Komarňanský, Kubiš, Chudý, Ščasnovič, Krajčovič (Čepčány)

VESELÉ: Strecký - Urban, Michalčík, Konček, Valíček, Konečný, Dadík, Klúčovský, Gula, Lesay, Krajčo

Prašník – Pečeňady 2:2 (1:1)

Góly: 31. Konkuš, 85. Holán – 39. Jankovič, 67. Chudý

PRAŠNÍK: Kulich - Adamec, Rastislav Bielik, Miroslav Obuch, Ondrej Bielik, Konkuš, Kurňavka, Jurkovič, Kubík, Konkúš, Ľuboš Obuch (Holán)

PEČEŇADY: Vidlička - Bulák, Ščasnovič, Gergely, Jankovič, Jakub Ondrášik, Daniška, Tomáš Ondrášik, Mitošinka, Chudý, Moravčík (Karaba)

Dubovany – Ratnovce 3:0 (1:0)

Góly: 2. Lietavec, 51. Masaryk, 70. Škrobák

DUBOVANY: Martin Kollár - Klein, Jozef Kollár, Bubák, Brucháč, Masarik, Uhlík, Strečanský, Lietavec, Masaryk, Martin Strečanský (Škrobák, Horňák)

RATNOVCE: Križna - Kútny, Kusý, Bírešík, Martin Pavlovič, Michal Pavlovič, Žák, Bílik, Brezovan

Ostrov – Bojničky 3:4 (1:2)

Góly: 22. a 47. Mitošinka, 83. M. Svetlík – 26. Pavelka, 45. a 58. Kubíček (druhý z pen), 49. Kabát

ČK: 58. Urbánek (Ostrov)

OSTROV: Hajdín - Regina, Valo, Mitošinka, Marek Svetlík, Bernard Svetlík, Legiň, Urbánek, Patrik Svetlík, Lipka, Ladislav Svetlík (Kertis, Borovský, Klein)

BOJNIČKY: Šesták - Vyhlidal, Špáčil, Václavík, Tomáš Pavelka, Vyhlídal, Mihina, Kabát, Kubiček, Kubíček, Miroslav Pavelka (Šesták, Kadlec)

V poslednom kole sa hral zaujímavý zápas s množstvom šancí aj gólov. Domáci sa ujali vedenia gólom Mitošinku, hostia stihli do polčasu otočiť Pavelkom a Kubíčkom.

Hneď po polčase najlepší hráč domácich Mitošinka vyrovnal krásnym lobom takmer z polovice ihriska. Hostia odpovedali obratom Kabátom. Po ruke na bránkovej čiare bol vylúčený domáci stopér Urbánek a hostia z penalty išli do trháku.

Domáci ešte stihli korigovať Marekom Svetlíkom, vytúženého vyrovnania sa však nedočkali. Objektívne treba uznať že hostia boli lepší, Ostrovčania mali smolu, ešte v prvom polčase sa zranil špílmacher Ladislav Svetlík a jeho neúčasť bola viac ako citeľná.