Futbal, príprava: Malženice zdolali Šaľu, Dolná Krupá porazila Modranku

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.7.2016, 10.00, Ján Král

Letná príprava družstiev z futbalového regiónu je v plnom prúde. Prinášame výsledky prípravných zápasov.

Pavol Bohunický strelil za Dolnú Krupú tri góly. Foto: Ján Král

Malženice vyhrali nad Šaľou, minuloročným účastníkom druhej ligy, vysoko 5:2. Štyri góly strelil Peter Ľubomír Balážik, jeden pridal Gogolák. V tíme trénera Vladimíra Gloneka nastúpili aj nové posily Dynama Ivan Pikulík (v minulej sezóne Spartak C/Šúrovce) a exspartakovec Matej Rehák (naposledy Neded).

Nové tváre sa objavili aj v drese Koplotoviec. K víťazstvu nad Brestovanmi 7:2 pomohlol napr. i Tomáš Wesolovski, na jar ešte hráč Smoleníc.

Dolná Krupá si poradila s novozaloženým družstvom Modranky, súperovi strelila osem gólov.

Výrazné víťazstvo sa podarilo aj Trakoviciam, Šulekovo zdolali vysoko 7:0. Majcichov si zmeral sily s neďalekými Pavlicami a napokon z toho bola remíza 2:2.

Juniorka Spartaka deklasovala Veľký Meder 6:1, po remízovom prvom polčase sa gólovo odtrhol Paukner a štyrmi zásahmi do siete hostí rozhodol o vysokom trnavskom triumfe.

Góly Majcichova: Zajíček, Novota

MAJCICHOV: Miskovič - Valovič, Susko, M. Štrbo, L. Štrbo - Krivosudský, Židek, Scheip, Novota - Zajíček, Tokoš  (Horváth, Gažovič)

Trakovice - Šulekovo 7:0 (3:0)
Góly: F. Janovič 3, P. Kubiš 2, I. Krajčovič, Š. Chudý (pen)

Spartak juniori - Veľký Meder 6:1 (1:1)
Góly Spartaka: 53., 59., 89. a 90. Paukner, 40. vlastný, 76. Lošonský
SPARTAK: Strapák - Pavlovčík, Hladík (Juhás), Horník, Nemček (Lošonský) - Sloboda (Čapkovič), Mihálik (Gojkovič), Košťál - Traore (Krchnák), Paukner, Yao

Hral prípravný zápas aj váš tím? Dajte nám vedieť výsledok (aj polčasový), strelcov gólov a prípadne i zostavu na kral@trnavskyhlas.sk, alebo esemeskou na 0917 344 193.