Futbal, príprava: Turnaj v Siladiciach vyhral Zvončín, Dechtice zdolali Drahovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.7.2016, 18.05, Ján Král

Pozrite si prehľad výsledkov prípravných zápasov mužstiev z nižších súťaží.

Futbal, príprava: Turnaj v Siladiciach vyhral Zvončín, Dechtice zdolali Drahovce

Letné posily ŠK Blava Jaslovské Bohunice. Zľava Dobiš, Buchanec, Orichel, Meško a Janso. Foto: facebooková stránka ŠK Blava 1928

Turnaj štyroch mužstiev v Siladiciach vyhrali futbalisti Zvončína. Vo finale zdolali domáci tím 3:2, keď predtým prešli cez Leopoldov. Siladice vyradili Borovce. Zápasy sa hrali na 2 x 30 minút.

Podobný turnaj sa uskutočnil aj v Dolnej Krupej, kde si ním pripomenuli pamiatku bývalého vedúceho mužstva Libora Jarábka. Domáci tím zabojoval a napokon ukoristil triumf.

Dva prípravné duely počas víkendu odohrali futbalisti Jaslovských Bohuníc. Najprv podľahli 0:1 Hlohovcu a potom remizovali s Nededom 3:3. Klub zároveň oficiálne predstavil nové posily.

Do klubu sa po časovej odmlke vracajú brankár Martin Orichel (Spartak C), obranca Matej Meško (Ludrová), stredopoliar Lukáš Buchanec (Malženice), novicmi sú Andrej Dobiš (naposledy Báhoň) a Jakub Janso (Palárikovo).

V ďalších prípravných zápasoch uspeli Dechtice s Drahovcami aj bez bratov Maškovcov, Červeník zdolal Dlhé nad Cirochou.

Jaslovské Bohunice - Slovan Hlohovec 0:1
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Sekera, Meško, Mihálik, Doka, Bakši, Poláček, Prvý, Koleno, Moravanský, Machovič (Balún, Jakubička, Burčiar, Dobiš)

Jaslovské Bohunice - Neded 3:3 (1:0)
góly: Pavlík, Dobiš, Buchanec
JASL. BOHUNICE: Orichel – Jakubička, Meško, Kolarovič, Broš, Dobiš, Janso, Krajčovič, Machovič, Buchanec, Pavlík (Poláček, Prvý, Doka, Sekera)

Červeník - Dlhé na Cirochou 5:1 (3:0)
Góly Červeníka: Babic 2, Blaško, Gabriš, Halmo

Dechtice – Drahovce 2:1 (1:1)
Góly: 10. Hlavatovič, 70. Demovič - 30. Gabriš

Hral prípravný zápas aj váš tím? Dajte nám vedieť výsledok (aj polčasový), strelcov gólov a prípadne i zostavu na kral@trnavskyhlas.sk, alebo esemeskou na 0917 344 193.