Futbal, 6. liga: Brestovany remizovali s Hornou Krupou

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 14.8.2016, 20.10, Ján Král

Majcichov doma oslávil hodový víkend troma bodmi v súboji s Červeníkom. Vedenia sa ujali z penalty Marekom, ešte do prestávky skóroval aj Holka a po zmene strán pridal poistku znova Marek. Hostia už iba korigovali v samom závere Krajčovičom.

Futbal, 6. liga: Brestovany remizovali s Hornou Krupou

Momentka zo súboja Zeleneč - Zavar. Foto: Ján Král

Až sedem gólov padlo v Zelenči, z bodov sa ale napokon tešil Zavar, hoci domáci viedli po zásahu Mareka Ujlakyho. Ešte do prestávky však Zavarčania kontrovali Beňom a Chlebíkom.

Krátko po prestávke zvýšil Ďuriš, nádej ale domácim opäť vlial kontaktný gólom Bánovec. Zavar si potom vytvoril viacero dobrých šancí, do listiny strelcov sa zapísal ale až Šiška. Posledné slovo patrilo Bilčíkovi, podarilo sa mu už ale iba znížiť na 3:4.

---

Futbalisti Šulekova prehrali na domácej pôde s Cíferom 1:2. Za bezgólového stavu prišli obe mužstvá o jedného hráča, keď v 51. minúte vylúčil rozhodca Kravárik domáceho Tarabu a hosťujúceho Pitru.

Viac priestoru na ihrisku vyhovovalo hosťom, Kročka dvoma gólmi posadil Cífer do výhody, za Šulekovo korigoval Ľuboš Nemec, jeho zásah však prišiel neskoro, duel sa skončil výsledkom 1:2.

---

Brestovany ukazujú, že už nebudú fackovacím panákom z minulej sezóny. Doma remizovali s favorizovanou Hornou Krupou, v dueli gól nepadol.

---

Bezgólovú remízu videli aj diváci v stretnutí Dolného Lopašova s Borovcami.

---

Veľké Orvište doma vyšli naprádzno, Voderady im strelili štyri góly a domácich ku skórovaniu nepustili.

---

Dechtice odohrali so Siladicami divoký zápas. Hostia viedli rýchlym gólom, domáci potom otočil duel vo svoj prospech, po góloch Sekereša a Richnáka sa však na koňa opäť dostali Siladičania a v 73. minúte dokonca domáci brankár Kúdela videl červenú kartu. Napriek tomu Dechtičania po dvoch góloch striedajúceho Chrvalu a jednom Cmera ešte zvrátili výsledok na svoju stranu a aj v oslabení vyhrali 5:3.

---

Leopoldov doma remizoval s Dolnou Krupou 1:1. Pre hostí to vyzerá ako dobrý výsledok, zrejme však po zápase škrípali zubami, pretože domáci vyrovnali až v 90. minúte Bekom.

6. LIGA – 2. KOLO:

Šulekovo – Cífer 1:2 (0:0)

Góly: 85. Ľ. Nemec – 66. a 81. Kročka

ČK: 51. Taraba – 51. Pitra

ŠULEKOVO: L. Žemla – Knížat, A. Žemla, P. Nemec, Ľ. Nemec, Gažovič, Šery, Taraba, S. Cibulka, M. Kolony, Modrovič, M. Kolony (K. Daniš, Nikodém, Kršňák)

CÍFER: Páleník – Savchenko, Fulier, Orlický, Tom. Tibenský, Batryn, Kročka, Benko, Magdolen, Pitra, Šarmír (Mrva, Červenka, Repa)

Brestovany – Horná Krupá 0:0

BRESTOVANY: D. Valášek – Škreňo, D. Zlatohlávek, Bošácky, Ščasný, Oláh, Wesolovski, F. Čagánek, A. Zlatohlávek, Buška, Kadlec (J. Gerčák, Vidovič)

HOR. KRUPÁ: J. Hrčka – Krchnár, Zázik, Fodor, Boskovič, Jakáb, Holič, Mikláš, Heteš, Strečanský, Gašparík (Ryšavý, Dráb)

Veľké Orvište – Voderady 0:4 (0:0)

Góly: 51. vlastný, 57. a 86. Martin Dubovský, 74. Šurina

VEĽ. ORVIŠTE: Budka – Stolárik, Jánošík, Tanáč, Mat. Vavrinec, J. Vavrinec, Doktor, R. Vavrinec, Belica, Zsolnay, I. Horváth (Gajarský, Špernoga, J. Horváth)

VODERADY: Bachratý – Lacuška, Brestovanský, Horňáček, Cíferský, P. Páleník, Trog, Martin Dubovský, Marek Dubovský, Šurina, Fatranský (S. Páleník, Šoka, Majka)

Dechtice – Siladice 5:3 (1:1)

Góly: 28. a 83. Cmero, 56. Kunka, 79. a 87. Chrvala – 10. Režnák, 64. O. Sekereš, 67. M. Richnák

ČK: 73. M. Kúdela (Dechtice)

DECHTICE: M. Kúdela – Komadel, Sliva, Krivánek, D. Hlavatovič, M. Manca, Jurkas, Ružička, Kunka, Drgoň, Cmero (Pullman, Chrvala, Piešťanský)

SILADICE: Spál – Kupec, I. Fančo, Pátek, Ľ. Rau, Režnák, O. Sekereš, Laurinec, Mesároš, Beránek, A. Horváth (M. Richnák, Varga)

Dolný Lopašov – Borovce 0:0

DOL. LOPAŠOV: Pavelský – Lenghart, Beblavý, Masárik, Chnápko, T. Mačica, T. Zemko, Gula, Vrbovský, Reško, Lukáč (Bobák, M. Mačica, T. Zemko)

BOROVCE: Valo – Kapičák, Koprna, Pet. Herceg, Jankech, Dubovský, Urban, Péči, Búš, Moravčík, Petényi (Duchoň, Tonkovič, Šašo)

Leopoldov – Dolná Krupá 1:1 (0:0)

Góly: 90. Beko – 49. P. Daniš

LEOPOLDOV: Pobjecký – Gatci, Bachňák, Beko, Prosnan, Piovarči, Harman, Krajinčák, Janega, Tvrdý, Majerník (Lukáčik, Endrle)

DOL. KRUPÁ: Vravúšek – P. Daniš, Jarábek, Hrubý, Mat. Bachratý, Gažo, Vyskoč, Kvetan, Toráč, Štrbo, P. Bohunický (Hrčka, Hadviger, Sucháň)

Majcichov – Červeník 3:1 (2:0)

Góly: 30. a 79. Marek (pen), 43. Holka – 90. Krajčovič

MAJCICHOV: D. Miškovič – Susko, Holka, M. Štrbo, Marek, Krivosudský, J. Daniš, Novota, Zajíček, Židek, Tokoš (Scheip, L. Štrbo, Rakický)

ČERVENÍK: Janíček – Boháčik, Ješko, Kopúnek, Kissimonyi, Gábriš, Adamkovič, Pasichniuk, Mihálik, Halmo, Krajčovič (Stepanenko, Vančo, Gažo)

Zeleneč – Zavar 3:4 (1:2)

Góly: 21. Ujlaky, 57. Bánovec, 87. Bilčík – 29. Beňo, 34. Chlebík, 50. Ďuriš, 79. Šiška

ZELENEČ: Vahalík – Boledovič, Bartovič, Bilčík, Nemček, Pavelek, Bednárik, Sedlák, Maron, Bánovec, Ujlaky (Čapla, Králič)

ZAVAR: Púchly – Táčovský, Kardoš, Ťažký, Krajčovič, Mat. Psota, Ďuriš, M. Vido, Tandlmayer, Beňo, Chlebík (J. Vyskoč, Šiška, Dobrovodský)