Futbal, 4. liga: Vrbové a Jaslovské Bohunice vyhrali, Boleráz vezie bod z Holíča

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 14.8.2016, 20.40, Ján Král

Vrbové má po dvoch odohraných kolách štvrtej ligy severozápad plný počet bodov. Na pôde Partizánskeho vyhralo 3:2.

Futbal, 4. liga: Vrbové a Jaslovské Bohunice vyhrali, Boleráz vezie bod z Holíča

Adam Pavlík strelil prvý z troch gólov Jaslovských Bohuníc. Foto: Ján Král

Darí sa aj Jaslovským Bohuniciam, ktorý potvrdili plusový bod z ihriska súpera jasným víťazstvom nad Domanižou 3:0. ŠK Blava rozhodla o výsledku v priebehu silnej päťminútovky, keď od 27. do 32. minúty strelil všetky góly.

---

Naopak, nevydarený vstup do súťaže majú Malženice. Za dve kolá ešte nedali gól a v hodovom zápase doma len remizovali s Myjavou 0:0.

---

Nováčik z Hlohovca čaká nielen na prvý ligový gól ale aj na prvý bod. Ten mal na dosah proti Častkovciam, ale napokon mu vykypelo z hrnca v 90. minúte, keď Madro poslal tri body do Častkovciec.

---

Boleráz remízoval v Holíči 1:1. Slavoj prehrával od 51. minúty, no o päť minút neskôr vyrovnal Železník.