Futbal, 8. liga B: Sokolovce strelili Nižnej dvanásť gólov, Piešťany Merašiciam poltucet

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 21.8.2016, 19.45, prispievatelia

Sokolovce si schuti zastrieľali a Nižnej naložili dvojciferný počet gólov. O dvanásť presných zásahov sa postaralo päť hráčov. Tomáš Pavlovič dal celkovo štyri, na hetrik potreboval iba desať minút.

Žlkovce naštartoval k víťazstvu Michal Kinči. Foto: Ján Král

Kočín-Lančár podľahol v Horných Otrokovciach miestnym futbalistom 0:3, dva razy sa trafil Dominik Nemčok a jeden gól pridal Tomáš Valo.

---

Piešťany strelili Merašiciam na ich ihrisku poltucet a pokračujú v ceste za svojim cieľom, ktorým je postup do vyššej súťaže.

---

Šterusy sa s Pastuchovom rozišli po remíze 2:2. Hostia dvakrát viedli, ale domáci stihli vždy vyrovnať.

---

Žlkovce síce vyhrali v Dolnom Trhovišti, ale prvý gól strelil kanonier Kinči až v druhom polčase. Neskôr sa k nemu pridali aj Trávniček a Durdy.

8. LIGA B – 3. KOLO:

Horné Otrokovce – Kočín-Lančár 3:0 (2:0)

Góly: 29. a 65. Nemčok, 33. Valo

Merašice – Piešťany 0:6 (0:4)

Góly: 9. Krištof, 12. Sýkora, 29. Dadík, 41. Glos (pen), 58. Valla, 88. J. Stachura

Šterusy – Pastuchov 2:2 (0:1)

Góly: 46. Grivaldský (pen), 87. Madunický – 21. Strapák, 49. Rolinec

ČK: 65. Oravec (Pastuchov)

Sokolovce – Nižná 12:1 (7:1)

Góly: 2., 9. a 68. Jašík, 19. a 35. Peter Pavlovič, 22., 25., 32. a 87. Tomáš Pavlovič, 53. a 58. Bihári, 88. Velič – 30. Porubský

Dolné Trhovište – Žlkovce 0:3 (0:0)

Góly: 49. Kinči, 60. Trávniček, 69. Durdy

1 Piešťany 3 3 0 0 19 : 1 9 6
2 Žlkovce 3 3 0 0 15 : 2 9 6
3 Sokolovce 3 2 0 1 19 : 5 6 0
4 Kočín - Lančár 3 2 0 1 7 : 5 6 3
5 Horné Otrokovce 3 2 0 1 6 : 4 6 3
6 Dolné Trhovište 3 1 0 2 6 : 8 3 -3