Futbal, 7. liga B: Bojničky otočili zápas v Ratnovciach, Madunice proti Veselému

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.8.2016, 21.19, prispievatelia

Chtelnica vyhrala 5:1 v Banke, o jej góly sa postarali až piati hráči. Gólovo sa presadili Michal Hrčka, Marián Bogora, Ondrej Zemko, Michal Tomašovič a v závere aj Mário Čížik.

Futbal, 7. liga B: Bojničky otočili zápas v Ratnovciach, Madunice proti Veselému

Trakovice vyšli bodovo tentoraz naprázdno. Foto: Miroslav Ledecký

Prašník si vybojoval tri body v dueli proti Ostrovu. Domáci viedli už 2:0 keď sa presadili v 81. minúte aj hostia. Domáce góly strelili Ľuboš Obuch a Milan Kazík, za hostí mieril presne Pavol Kabát.

---

Veselé viedlo v Maduniciach už 2:0, ale domáci sa nevzdali a tromi gólmi otočili zápas do víťazného konca. Za tri body môžu domáci diváci ďakovať strelcom Matejovi Rusnáčikovi, ktorý dal dva góly a Petrovi Halasovi.

---

Obrat sa podaril aj Bojničkám v Ratnovciach. Domáci síce viedli 1:0 po siedmich minútach, ale hostia tromi gólmi rozhodli o svojej výhre.

Vyrovnával Ľubomír Kabát a ďalšie dva góly pridal Patrik Bučko.

---

Moravany nad Váhom vyhrali nad Pečeňadmi a stačili im na to dva presné zásahy. Síce prehrávali po zásahu Ľuboša Ščasnoviča, ale v druhom polčase skórovali Marek Dávidek a Martin Štefanec.

---

Šípkové vyhralo doma nad Dubovanmi v pomere 4:2. Hostia viedli, ale domáci tromi gólmi otočili vývoj. Následne dali obe mužstvá po jednom presnom zásahu, ale na majiteľovi troch bodov to už nič nezmenilo.

---

Kľačany vyhrali nad Trakovicami rozdielom triedy. Prvý gól strelil Vladimír Ďuriš a v tej istej minúte ho napodobnil Richard Köplinger. Ten pridal aj tretí gól svojho tímu.

PLETIVA 7. LIGA B – 3. KOLO:

Prašník – Ostrov 2:1 (2:0)

Góly: 12. Ľ. Obuch, 32. M. Kazík – 81. Kabát

PRAŠNÍK: Kulich - Hrnčiar, Priebracha, Kazík, Konkuš, Bielik, Žilka, Nižňanský, Konkúš, Obuch, Kubík (Kubík)

OSTROV: Hajdín - Kantek, Bernard Svetlík, Legiň, Jankech, Bartoš, Vavrinec, Patrik Svetlík, Kabát, Valo, Marek Svetlík (Žák, Patnický)

Madunice – Veselé 3:2 (1:2)

Góly: 30. a 83. Rusnáčik (druhý z pen), 50. Halas – 4. Gula, 28. Bokor

MADUNICE: Hadviga - Mesároš, Hargaš, Halas, Rusnáčik, Horváth, Kosa, Dzuro, Jozef Kabát, Michal Kabát, Polák (Stankovič, Vachula)

VESELÉ: Ševečka - Michalčík, Urban, Konečný, Jurda, Valíček, Gula, Bokor, Krajčo, Adamus, Klúčovský (Bartovic, Ružička)

Banka – Chtelnica 1:5 (0:4)

Góly: 62. Lulovič – 8. Hrčka, 15. M. Bogora (z pen), 31. O. Zemko, 36. Tomašovič, 88. Čížik

BANKA: Nitka - Babiš, Štefan Samuhel, Vajsábel, Varga, Belan, Lulovič, Burzík, Menyhért, Džubina, Andrej Samuhel (Halász, Šnajdar, Pichler)

CHTELNICA: Bašňák - Dávid Zemko, Rechtorík, Bogora, Melicher, Brisuda, Piešťanský, Čížik, Tomašovič, Hrčka, Ondrej Zemko (Slabý, Fekete, Suchán)

Ratnovce – Bojničky 1:3 (1:1)

Góly: 7. Valovič – 32. Kabát, 70. a 87. Bučko

RATNOVCE: Burzala - Kútny, Petrík, Jančovič, Žák, Brezovan, Bílik, Šiška, Valovič, Geschwandtner, Pavlovič (Pulman)

BOJNIČKY: Lisický - Špáčil, Kubiček, Václavík, Pavelka, Vyhlídal, Mihina, Kabát, Kubíček, Bučko, Broš (Škoda)

Moravany nad Váhom – Pečeňady 2:1 (0:1)

Góly: 47. Dávidek, 64. Štefanec – 33. Ščasnovič

MORAVANY: Lamini - Jenčík, Hečko, Miškerník, Jánošík, Miklovič, Dávidek, Dechet, Polák, Abrahám, Štefanec (Bača, Števík)

PEČEŇADY: Rybanský - Durdy, Jankovič, Ščasnovič, Izakovič, Gergely, Bulák, Lužák, Kaľuha, T. Ondrášik, Karaba (J. Ondrášik, Mitošinka, Adamčík)

Kľačany – Trakovice 3:0 (3:0)

Góly: 26. V. Ďuriš, 26. a 41. Köplinger

KĽAČANY: Kubatka - Paulovič, Lukáš Ďuriš, Peťko, Strnisko, Mikuš, Šudý, Richard Köplinger, Michal Köplinger, Ďuriš, Slamka (Matiašovič, Jurík, Bajňanský)

TRAKOVICE: Kollár - Žemla, Husár, Bališ, Čepčány, Janovič, Tolarovič, Komarňanský, Tibor Kubiš, Ščasnovič, Peter Kubiš (Hlatký)

Šípkové – Dubovany 4:2 (3:1)

Góly: 35. D. Žilka, 42. Kolník, 44. M. Žilka, 89. Koyš – 30. Dovičič, 65. Kollár

ŠÍPKOVÉ: Líška - Kolník, Ilenčík, Oška, Šalát, Marian Balcír, Ivan Balcír, Žák, Koyš, Žilka, Martin Žilka (L. Oška, Kubík, Držík)

DUBOVANY: Kalaš - Strečanský, Uhlík, Kusý, Martin Kollár, Vrbík, Štefan Kollár, Masarik, Dovičič, Masaryk, Jamrich

voľno: Koplotovce

1 Chtelnica 4 3 0 1 14 : 6 9 3
2 Bojničky 3 3 0 0 8 : 2 9 3
3 Šípkové 4 3 0 1 8 : 5 9 3
4 Ostrov 4 2 1 1 10 : 4 7 1
5 Prašník 3 2 1 0 7 : 4 7 1