Futbal, 8. liga B: Piešťany zopakovali poltucet z minulého kola, Pastuchov porazil Merašice

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.8.2016, 21.52, prispievatelia

Piešťany zopakovali výsledok 6:0 z minulého kola, tentoraz porážku uštedrili Horným Otrokovciam. Hetrikom sa blysol Jozef Glos. Jeden gól dal z priameho kopu, druhý z hry a posledný pridal z penalty.

Futbal, 8. liga B: Piešťany zopakovali poltucet z minulého kola, Pastuchov porazil Merašice

Ilustračné foto: jkr

Pastuchov vyhral doma s Merašicami 3:2, domáci dali dva góly zásluhou Strapáka a jeden raz skóroval Lukáčik. Za hostí rozvlnili sieť Minárik a Chalány.

Žlkovce porazili Kočín-Lančár 2:0, v priebehu troch minút sa presadili Červenka a Domorák. V zápase udelil arbiter dve červené karty, dostali ich domáci Paulík a hosťujúci Bobček.

Nižná remizovala so Šterusmi, domáci Boldiš vyrovnával na konečných 1:1 v 53. minúte.

Remíza sa zrodila aj v zápase Dolné Trhovište – Sokolovce, padlo však viac gólov ako v Nižnej. Hostia viedli už 2:0, ale dva góly Vilčeka znamenali deľbu bodov.