Triumf trnavských hokejistov nad Skalicou zariadil hetrikom Okoličány

ŠPORT - Hokej | 10.9.2016, 15.30, prispievatelia

Trnavčania sa výhrou rehabilitovali za neúspešné prvé kolo, v ktorom prehrali na ľade Detvy.

Okoličány a Schmidt sa radujú z gólu na 3:2. Foto: Dominika Haršáni

Úvodný domáci ligový zápas sa pre trnavských hokejistov nezačal dobre, keď prehrávali so Skalicou 0:2. V polovici prvej tretiny však znížil Roman Jurák a znovu bolo o čo hrať.

Dávid Okoličány krátko po úvode druhej časti hry vyrovnal a domáci boli na koni. Mladý hráč bol pri streleckej chuti aj naďalej a dvomi gólmi zavŕšil svoj čistý hetrik. Hostia síce v poslednej minúte zápasu znížili, na majiteľovi všetkých bodov sa už nič nezmenilo.

Trnavskí hokejisti vyhrali nad Skalicou 4:3 a odčinili tak prehru z prvého kola, keď neuspeli na ľade Detvy.

V nedeľu 11. septembra si Trnavčania vyskúšajú ľad v Prešove, kde budú čeliť miestnym hokejistom.