Futbal, 4. liga: Malženice dali prezidentovi klubu k narodeninám osemgólový darček

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.9.2016, 07.00, Ján Král

Malženice vysoko vyhrali v Partizánskom, súperovi na jeho pôde naložili osmičku a udržali si čisté konto. Pod výsledok 8:0 sa podpísal dvoma gólmi Benkovský, po jednom pridali Pikulík, Rehák, Hlúch, Gogolák a Chynoradský, jeden si dali domáci vlastný.

Futbal, 4. liga: Malženice dali prezidentovi klubu k narodeninám osemgólový darček

S hráčmi Malženíc sa z víťazstva v Partizánskom tešil aj prezident klubu Peter Macho (uprostred v košeli), ktorý sa v nedeľu 11. septembra dožíva 48 rokov. Foto: archív Dynama Malženice

Líder súťaže z Bánoviec nad Bebravou vyhral v Jaslovských Bohuniciach. Po bezgólovom polčase sa ujali hostia vedenia Mrocekom, Krajčovič síce z penalty vyrovnal, no v rovnakej minúte pridal Mrocek aj druhý gól hostí a stanovil na konečných 1:2.

Hlohovec porazil Boleráz 2:0. O oba góly sa postaral v druhom polčase Emil Ivanič.

Vrbové malo v tomto kole voľno.

4. LIGA SZ – 6. KOLO:

Trenčianske Teplice – Častkovce 1:1 (0:1)

Jaslovské Bohunice – Bánovce 1:2 (0:0)

Góly: 66. P. Krajčovič (pen) – 46. a 66. Mrocek

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – J. Sekera, Jakubička, Meško (38. Kolarovič), Broš, Machovič, Dobiš, P. Krajčovič, Janso, Doka, Buchanec (56. Pavlík)

Partizánske – Malženice 0:8 (0:4)

Góly: 23. Pikulík, 27. vlastný, 35. a 43. Benkovský, 51. Rehák, 59. Hlúch, 63. Gogolák, 72. Chynoradský

ČK: 88. Vdovjak (Malženice)

MALŽENICE: Močko – Lulovič, Chynoradský, Vdovjak, Hlúch, Lančarič (46. Gogolák), Benkovský, P. Ľ. Balážik, Barborík (66. Kukučka), Rehák, Pikulík (60. Braniša)

Holíč – Prečín 1:0

Hlohovec – Boleráz 2:0 (0:0)

Góly: 50. a 82. Ivanič
HLOHOVEC: Planický - Pinček, Cabadaj, Svíba, Chalány, Ivanič, Došek, Modrovič, Srnka, Adamík, Suchánek (Krajčo, Andrássy, Planieta)
BOLERÁZ: Hrivňák - Klačo, Mackovčín, Daniš, Železník, Penciak, Onder, Lalík, Blaško, Líška, Kitta (Mikinič, Neštický)

Nová Dubnica – Myjava B 1:1