Futbal, 8. liga A: Modranku naštartoval k víťazstvu nad Lovčicami 48-ročný Malženický

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 18.9.2016, 19.56, Ján Král

Smoleniciam vystrieľal tri body na pôde béčka Malženíc dvoma gólmi Marek Sudin. Zásahy si rozdelil rovnomerne na závery oboch polčasov. Na konte má tento útočník v aktuálnej sezóne už sedem gólov.

Futbal, 8. liga A: Modranku naštartoval k víťazstvu nad Lovčicami 48-ročný Malženický

Jaroslav Mačák (v bielom) túto šancu Modranky proti Lovčiciam nevyužil. Foto: Ján Král

Modranka sa doma potrápila s Lovčicami, hoci výsledok 3:0 vyzerá jednoznačne, zverenci Jaroslava Mačáka museli čakať na prvý gól až do 74. minúty. Strelil ho 48-ročný Miroslav Malženický, ktorý prišiel na ihrisko len tri minúty predtým. Druhý gól pridal v 82. minúte Gumbír a tretí v 89. minúte ďalší žolík z lavičky Valko.

V predohrávke deviateho kola vyhrali ešte vo štvrtok Bíňovce nad Dlhou 2:0 a aktuálne vedú tabuľku súťaže.

Slovenská Nová Ves rozobrala Dlhú za 28 minút. Po tomto časovom úseku viedla 6:0. Ďalší Gól už v stretnutí nepadol.

Na prvý bod stále čaká trnavská Slávia, neuspela ani na pôde Dolného Dubového, kde prehrala 0.2.

Vlčkovce remizovali s Bukovou 2:2. Hostia mohli aj vyhrať, Marek Vittek ale nepremenil penaltu.