Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali na Myjave, Malženice remizovali s Hlohovcom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 18.9.2016, 19.35, Ján Král

Zo štvrtoligových tímov z nášho regiónu naplno bodovali iba Jaslovské Bohunice. Zverencom trénera Patrika Marona sa podarili získať cenné tri body z pôdy béčka Myjavy, kde vyhrali 3:2. O víťazstvo sa dvoma gólmi postaral Peter Krajčovič, jeden pridal Pavlík.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali na Myjave, Malženice remizovali s Hlohovcom

V dueli Malženice - Hlohovec si tímy nič nedarovali, bojovalo sa o každý meter ihriska. Foto: Ján Král

V Malženiciach sa v dueli s Hlohovcom hral futbal vo veľkom tempe, nechýbala bojovnosť, tvrdé súboje, diváci ale gól nevideli. V prvom polčase boli ku skórovaniu bližšie domáci, vytvorili si dve dobré šance, po zmene strán mal tutovku hosťujúci Ivanič, vo finále ale zle trafil loptu a v 80. minúte nepremenil samostatný nájazd na brankára Došek. Za domácich sa unáhlil v koncovke Rehák, ktorý pálil v dobrej pozícii nad. Body sa tak delili po bezgólovej remíze.

---

Futbalisti Slavoja Boleráz nedokázali nadviazať na výborný výsledok zo štvrtka, keď zdolali Bánovce a podľahli doma Novej Dubnici 1:3. Hostí posadili do sedla góly Fila a Žifčáka, v 40. minúte po štandardke znížil Lalík, lenže v 67. minúte dal konečnú podobu výsledku Jakúbek.

---

Vrbové doma proti Trenčianskym Tepliciam doháňalo gólové manko z prvého polčasu, keď hostí poslal do vedenia Šiko. V 63. minúte ale už svojím ôsmym tohtosezónnym gólom vyrovnal na konečných 1:1 domáci strelec Andrísek.