Futbal, 7. liga B: Madunice obrali o body Chtelnicu, Ratnovce vyhrali v Pečeňadoch

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 18.9.2016, 20.50, Ján Král

Trakovice zabrali proti Prašníku naplno, súpera zdolali trojgólovým rozdielom. Presadili sa Kubiš, Bališ z penalty a Žemla.

Futbal, 7. liga B: Madunice obrali o body Chtelnicu, Ratnovce vyhrali v Pečeňadoch

Z tohto útoku Pečeňady neskórovali, napokon s Ratnovcami prehrali. Foto: Ján Král

Chtelnica pohrdla možnosťou posunúť sa na prvé miesto tabuľky. S Madunicami prehrala doma 1:2 gólom Hargaša z 90. minúty.

Pečeňady sa proti Ratnovciam ujali expresne rýchlo vedenia. Na gól z prvej minúty však v 25. reagoval Valovič a tesne pred prestávkou Šiška. Po zmene strán síce Kaľuha vyrovnal, hostia však zásluhou gólu Jančoviča napokon vyhrali 3:2.

Dubovany zdolali Banku 2:1. Domáci viedli od 5. minúty po góle Masarika, pred polčasom vyrovnal Varga. Záver ale patril domácim, ktorým vykopal tri body Kusý.

Koplotovce si body podelili s Kľačanmi. Najprv viedli hostia, potom domáci, aby napokon na 2:2 v 85. minúte vyrovnal hosťujúci Mikuš.

Šípkové načalo Moravany z penalty v 20. minúte, zakrátko už viedlo dvojgólovým rozdielom. Hostia po zmene strán len korigovali na 2:1.