Futbal, 2. a 3. liga: Tomovič zariadil víťazstvo Spartaka proti Pohroniu
ŠPORT - Futbal - Spartak | 25.9.2016, 20.46, Ján Král
Juniorom Spartaka sa darí, v desiatom kole vyhrali na pôde tímu FK Pohronie 2:1.
Filip Tomovič - autor dvoch gólov Trnavy. Foto: Lukáš Grinaj
Trnavčania sa ujali vedenia z penalty gólom Tomoviča. Nurkovič po zmene strán, taktiež z jedenástky, vyrovnal, lenže v napokon sa tešili Trnavčania, keď v 88. minúte strelili víťazný gól Tomovič.
Domáci dohrávali od 71. minúty bez vylúčeného Paraja.
Za Spartak nastúpil aj Matúš Čonka, ktorý chýbal v nominácii A-mužstva na zápas v Senici.
2. liga – 10. kolo:
FK Pohronie - Spartak juniori 1:2 (0:1)
Góly: 55. Nurkovič (pen) - 25. a 88. Tomovič (prvý z pen)
ČK: 71. Paraj (Pohronie)
POHRONIE: Urminský – Nosko, Sekereš, Pelegríni (79. Blahút), Hrnčiar, Paraj, Sojka (27. Gregáň), Turčák (73. Pittner), Garaj, Nurkovič, Frimmel
SPARTAK: Vantruba - Gombala, Tóth (9. Dzíbela), Oravec, Čonka - Richnák, Tomovič, Košťál (55. Gojkovič) – E. Ujlaky (65. Traore), Dubec, B. Bališ
Skalica – Ban. Bystrica 1:0
Svätý Jur – Šamorín 0:1
Nitra – Nové Mesto nad Váhom 0:1
Žilina B – Martin 4:2
Sereď – Slovan B 4:0
1 | Šamorín | 10 | 7 | 3 | 0 | 19:6 | 24 | 12 | ||
2 | Skalica | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:4 | 19 | 1 | ||
3 | Nitra | 10 | 6 | 1 | 3 | 22:13 | 19 | 1 | ||
4 | Žilina B | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 18 | 0 | ||
5 | Spartak juniori | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:15 | 18 | 9 | ||
6 | Sereď | 10 | 5 | 2 | 3 | 24:14 | 17 | -4 | ||
7 | Nové Mesto nad Váhom | 10 | 4 | 5 | 1 | 18:9 | 17 | 5 | ||
8 | Slovan B | 10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | 7 | -8 | ||
9 | Svätý Jur | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:19 | 7 | -8 | ||
10 | Ban. Bystrica | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:20 | 6 | -6 | ||
11 | Martin | 10 | 0 | 5 | 5 | 7:21 | 5 | -7 | ||
12 | Pohronie | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:25 | 5 | -13 |
3. liga: Päť výhier domácich, súťaž vedie Púchov
Vedúci Púchov vyhral doma 3:0 nad Šuranmi, tri body z ihriska svojho súpera si odviezla iba rezerva Dunajskej Stredy.
Topoľčany – Neded 3:0
Komárno – Galanta 2:0
Dubnica – Veľký Meder 5:0
Púchov – Šurany 3:0
Lednické Rovne – Zlaté Moravce – Vráble B 3:0
Veľké Ludince – Dunajská Streda B 0:3
Beluša – Šaľa 1:1
Prievidza & Handlová – Nové Zámky – hrá sa 5. októbra o 15.00
Nemšová - Horses – hrá sa 12. októbra o 14.30
Voľno: Gabčíkovo
1 | Púchov | 11 | 7 | 3 | 1 | 21:8 | 24 | 3 | ||
2 | Komárno | 10 | 7 | 2 | 1 | 31:10 | 23 | 5 | ||
3 | Lednické Rovne | 10 | 6 | 3 | 1 | 22:13 | 21 | 6 | ||
4 | Dun. Streda B | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:9 | 20 | 2 | ||
5 | Topoľčany | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 19 | -2 | ||
6 | Galanta | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:9 | 18 | 6 | ||
7 | Beluša | 11 | 4 | 4 | 3 | 13:12 | 16 | -2 | ||
8 | Veľké Ludince | 11 | 4 | 4 | 3 | 17:17 | 16 | -5 | ||
9 | Veľký Meder | 10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | 14 | -1 | ||
10 | Gabčíkovo | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | 13 | 1 | ||
11 | Šurany | 10 | 4 | 1 | 5 | 21:25 | 13 | -2 | ||
12 | Zlaté Moravce B | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:13 | 12 | -3 | ||
13 | Šaľa | 11 | 3 | 3 | 5 | 10:11 | 12 | -6 | ||
14 | Horses | 10 | 3 | 3 | 4 | 13:20 | 12 | 3 | ||
15 | Prievidza & Handlová | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | 9 | 0 | ||
16 | Nemšová | 9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | 9 | 0 | ||
17 | Nové Zámky | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:18 | 7 | -2 | ||
18 | Neded | 11 | 2 | 1 | 8 | 10:29 | 7 | -14 | ||
19 | Dubnica | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:20 | 5 | -10 |